Reklama

Przed nami Suwałki Street Festival. Do wygrania zaproszenie na koncert Street Vibes

Data:

- Reklama -

Suwałki Street Festival to coś więcej niż tylko święto sportów i sztuki ulicznej; to inicjatywa, której celem jest stworzenie bezpiecznej i zdrowej przestrzeni publicznej, wolnej od negatywnych wpływów uzależnień. Festiwal, którego hasłem jest „Ulica wolna od uzależnień”, będzie tez okazją do posłuchania muzyki.

Suwałki Street Festival to dwudniowa impreza wypełniona szeregiem wciągających atrakcji. Od koncertów znanych młodzieży artystów po ekscytujące pokazy freestyle footballu i skateboardingu – w tym wydarzeniu każdy znajdzie coś dla siebie.

Pierwszy dzień festiwalu – Suwałki Street Night rozpocznie się od bogatej oferty wydarzeń. Do najważniejszych atrakcji zaliczają się pokaz Freestyle Football i warsztaty prowadzone przez Miłosza Stopińskiego, turniej Street Tennis, zawody w Dwa Ognie oraz pokaz jazdy na deskorolce. Gdy zapadnie noc, uczestnicy wydarzenia przejadą ulicami miasta – od Centrum Handlowego Suwałki Plaza do bulwarów nad Czarną Hańczą.

Drugi dzień, czyli „Suwałki Street Art”, będzie świętem ekspresji artystycznej. Wydarzenie obejmie konkurs graffiti, strefę kredy, stanowisko do personalizacji odzieży i obuwia oraz strefę gier planszowych. Atrakcją będą także warsztaty breakdance prowadzone przez renomowany „Dom Latających Tancerzy” oraz strefa „Emotkowe Pożeracze Smutków”, wyjątkowa inicjatywa mająca na celu promowanie dobrostanu emocjonalnego.

Drugiego dnia po zachodzie słońca przyjdzie czas na „Suwałki Street Vibes”. Główną gwiazdą wydarzenia w hali Suwałki Arena będą uznani raperzy GUZIOR i OTSOCHODZI, a wsparcie zapewni utalentowany KUMI.

Oprócz atrakcji artystycznych i muzycznych podczas wydarzenia odbędzie się także „Suwałki Street Camp” – cykl warsztatów i zajęć promujących zdrowy tryb życia. Obejmuje to turniej StreetBall 3 na 3, zawody TeqBall i warsztaty profilaktyczne z psychologiem. Inicjatywa „Szkoła bez znęcania się i uzależnień”, prowadzona przez ekspertów takich jak Paweł Pasiak, Marta Florkiewicz-Borkowska i Marcin Kruszewski, dostarczy cennych spostrzeżeń i wskazówek dotyczących budowania pozytywnej i włączającej społeczności.

W ramach festiwalu odbędzie się także konkurs „PumpTrack Challenge” w Bike Parku przy ulicy Moniuszki. Wydarzenie to, połączone z piknikiem rodzinnym, zapewni uczestnikom i widzom sporo wrażeń.

Ogłaszamy specjalny konkurs dla naszych czytelników. Dwóch szczęśliwców będzie miało szansę wziąć udział w koncercie w Arenie, podczas którego wystąpią GUZIOR, OTSOCHODZI i KUMI. Aby wziąć udział, wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Który z artystów zaproszonych do udziału w Suwałki Street Vibes ma na swoim koncie platynowe płyty i dwa diamentowe single? i wysłać odpowiedź na adres redakcja@niebywalesuwalki.pl do 6 czerwca do godziny 20:00.

Suwałki Street Festiwal – ulica wolna od nałogów

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Suwałki Street Vibes: Wystąpią Otsochodzi, Guzior, KUMI

Zapraszamy na niebywały koncert w Hali Suwałki Arena, prawdziwą...