Reklama

Sztuka na salonach

Data:

- Reklama -

sssZbiorowa wystawa artystów z powiatów: suwalskiego, augustowskiego, sejneńskiego, gołdapskiego i oleckiego zostanie otwarta latem w galerii „Chłodna 20”. Do końca kwietnia twórcy mogą zgłaszać swoje prace do Suwalskiego Ośrodka Kultury. Nie trzeba mieć dyplomu, by zaistnieć we wspólnej przestrzeni sztuki.

Nietuzinkowa wystawa zbudowana wokół prac, postaw oraz tematów podejmowanych przez artystów związanych z Suwalszczyzną. Format salonu artystycznego przesuwa punkt ciężkości z eksperymentów wystawienniczych na same dzieła sztuki i uniwersalną wartość, którą prezentują – jakość. Otwarcie wystawy planowane jest w dniu 10 lipca. Wcześniej, 30 kwietnia 2015 r. mija termin nadsyłania zgłoszeń (w tym materiałów do katalogu). Prace artystów zakwalifikowanych do udziału w II Suwalskim Salonie Sztuki będzie można oglądać w galerii do 6 września.

– W tegorocznym Salonie planowany jest udział kilkudziesięciu artystów związanych z naszym regionem, uprawiających różnorodne dyscypliny sztuki: malarstwo, grafikę, rysunek, rzeźbę, fotografię, wideo, instalacje, realizacje intermedialne. Ta różnorodność stanowi wartość dodaną wystawy – zachęcają pomysłodawcy.

Kuratorem wystawy jest Andrzej Zujewicz – artysta malarz, instruktor SOK, i to do niego należy kierować zgłoszenia, pytania, propozycje i wątpliwości.

Regulamin II Suwalskiego Salonu Sztuki

Karta zgłoszenia

Metryczka

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

W tym tygodniu…

Spotkania, pokazy filmowe (w tym w cyklu "Kino konesera"...

SOK zbiera zgłoszenia od wystawców na Majówkę Społeczną

Suwalski Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych do udziału...

Przybora na 102 (Mumio & Magda Umer) – fotorelacja

Właściwą relacje z wydarzenia znajdą państwo w linku poniżej. Fotografie...

Z humorem o Przyborze – w Suwalskim Ośrodku Kultury wystąpili do spółki Magda Umer i Mumio.

Spektakl z rozmachem i przytupem – to taka ocena...