Zaśpiewaj, zagraj z Magdą Piskorczyk

0
367
2011.07.14 Suwalki, Patio UM, Magda Piskorczyk fot. Wojciech Otlowski

Jam session w „Rozmarino” w najbliższy piątek – 4 listopada o godz. 19.00 odbędzie się już po raz trzydziesty. Okrągła liczba spotkań blues-rockowych to już mały jubileusz, w dodatku okazja do wysłuchania na scenie Magdy Piskorczyk.

Magda Piskorczyk w Suwałkach występowała już kilkukrotnie, przy okazji Suwałki Blues Festival. Fotografie retrospektywne z jej koncertów prezentujemy poniżej.

Wokalistki, która w piątek zaśpiewa w „Rozmarino”, nie trzeba przedstawiać. Magda Piskorczyk znana jest nie tylko z charakterystycznego głosu. To multiinstrumentalistka, grająca na gitarach: akustycznej, elektrycznej i basowej, a także na instrumentach perkusyjnych. Występuje w Polsce i za granicą, prowadzi warsztaty muzyczne, nagrywa we współpracy ze znanymi muzykami. Magda występowała z wieloma uznanymi muzykami m.in. z Wojciechem Karolakiem, Leszkiem Winderem, Jerzym Styczyńskim, Leszkiem Cichońskim, Michałem Urbaniakiem, Adamem Wendtem, Gregiem Szłapczyńskim, Seckou Keitą, Bobem Margolinem, Bobem Brozmanem, Ritą Engedalen, czy grupą Engerling.

Gospodarzem wieczoru w „Rozmarino” będzie niezastąpiony Wojtek WuWu Wasilewski. Rezerwacja stolików pod nr tel. 563 24 00.

Fot. Wojciech Otłowski – www.wojciech-otlowski.pl

Leave a Reply