W najbliższy piątek, 18 sierpnia w Suwałkach odbędzie się wyjątkowa impreza pod hasłem “Dzień Zdrowego Trybu Życia”, organizowana przez fundację Pomaganie jest trendy. To nie tylko dzień wyjątkowych atrakcji, ale też początek walki Suwałk o tytuł “Miasto Dobroczynności”.

Ta wyjątkowa impreza odbędzie się w godzinach od 11:00 – 16:00 na terenie sklepu ze zdrową żywnością “Avocado” , mieszczącego się przy ulicy Zawadzkiego w Suwałkach.

W trakcie imprezy, na którą wstęp jest bezpłatny, mieszkańców Suwałk czeka moc atrakcji. A wszystko to w ramach prozdrowotnej trasy Duszka Babu i jego wyjątkowych przyjaciół, której celem jest promocja zdrowego trybu życia oraz propagowania idei pomagania. W trakcie imprezy promowane będą zdrowe i naturalne produkty żywnościowe i kosmetyczne z Duszkiem Babu, które będzie można zarówno degustować, jak i kupić, a dochody z nich przekazywane zostaną m.in. na rzecz potrzebujących w Suwałkach, do czego zaproszony został już także prezydent Suwałk, Czesław Renkiewicz.

To właśnie od prezydenta, ale też od mieszkańców Suwałk zależeć będzie czy miasto uzyska tytuł “Miasta Dobroczynności” na prestiżowej Gali Mediów i Przedsiębiorców Dobroczynności w Warszawie, generując wspólnie poprzez zakupy produktów z Duszkiem Babu największą sumę funduszy przekazywanych cyklicznie organizacjom dobroczynnym na terenie Suwałk właśnie.

Duszek Babu wraz z reprezentacją fundacji Pomaganie jest trendy przygotował specjalne stoisko, na którym będzie można dowiedzieć się więcej na temat produktów oraz programu wspierającego suwalskie organizacje charytatywne. Z punktu informacyjnego korzystać będą mogli zarówno mieszkańcy chcący pomagać, jak i lokalne organizacje, które tej pomocy potrzebują. Duszka Babu spotkać na terenie miasta – każde dziecko, które się z nim sfotografuje, otrzyma zdrowy prezent, a także będzie mogło przejechać się słynnym już BaBusem. W punkcie Babu, będzie także można bezpłatnie otrzymać magazyn “Świat Babu”, zawierający szereg informacji o zdrowym trybie życia, które znane są też z bloga www.swiatbabu.blog.pl.

Przez cały czas trwania imprezy suwalczanie będą mogli spotkać się ze światowej sławy artystą Ylanem Anoufa, który wspólnie z mieszkańcami Suwalszczyzny pokoloruje słynnego misia “Anoufa Bear”. To projektant mody i artysta. Od 16. roku życia pracował dla największych brandów modowych w Stanach Zjednoczonych, takich jak Fubu czy Seven Jeans. W 2009 roku przejął po dziadkach dom mody couture Maison Anoufa. Do dziś Ylan Anoufa jest głównym projektantem dla FashionTv. Od 5 lat z sukcesem tworzy też sztukę. Jego obrazy znajdują się w galeriach w Paryżu, Cannes, Monte Carlo, Nowym Jorku i Miami.

W nietypową rolę wcieli się także znany i lubiany aktor Mikołaj Krawczyk, którego w tym dniu będzie kasjerem. Gwiazda seriali takich jak “Przyjaciółki” czy “Barwy Szczęścia”, a także filmów takich jak “7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”, czy “Misja Afganistan” obsłuży klientów, którzy tego dnia zakupią zdrowe i pomagające produkty z wizerunkiem Duszka Babu.

Suwalczanki tego dnia będą mogły zrealizować swoje marzenie o modelingu. Każda dziewczyna posiadająca predyspozycje do zostania modelką oraz jakiś talent (np. śpiew, gra na instrumentach), która przyjdzie na imprezę ze swoim zdjęciem i zakupi dowolny produkt z Duszkiem Babu, otrzyma specjalny formularz, na podstawie którego fundacja “Models Club” wyłoni dziewczyny, które następnie zaproszone zostaną na casting, jakiego finałem może być wyjazd do Seulu na transmitowany przez telewizje z całego świata konkurs “Miss SuperTalent of the world”. Przypomnijmy, że tytuł wicemiss w 2017 zdobyła Polka – Roksana Oraniec.

Informacja prasowa.

Dodaj komentarz