Połączenie historii gangsterskiej i horroru, czyli powieść „Grzesznik” to druga książka pochodzącego z Suwałk autora – Artura Urbanowicza. Po “królestwie zielonym”, którego akcja została osadzona na terenie Zielonych Płuc Polski, Urbanowicz powrócił do Suwałk na dobre – w sensie lokalizacji historii. Jak tym razem opisał Suwałki?

Na początku sierpnia na rynku księgarskich ukazał się “Grzesznik”, czyli druga po powieści “Gałęziste” książka Artura Urbanowicza. Autor i tym razem nie omieszkał napisać o mieście nad Czarną Hańczą. Osadził w nim też mrożącą miejscami krew w żyłach historię swoich bohaterów. Recenzję “Grzesznika” przypominamy poniżej. A “wkręconych” w opowieści czytelników nie trzymamy w niepewności – tak, będzie i trzecia powieść. Właściwie jest już gotowa i wymaga ostatecznych szlifów. Artur Urbanowicz odbędzie w Suwałkach kilka spotkań autorskich (o czym więcej niebawem), nadarzy się więc okazja, aby zapytać go o kolejną historię.

O powieści “Gałęziste”:

Witajcie w zielonym królestwie. Recenzja książki Artura Urbanowicza – „Gałęziste”

O powieści “Grzesznik”:

Za jakie grzechy? Recenzja najnowszej powieści „Grzesznik” Artura Urbanowicza

Dzięki uprzejmości Autora, nasi Czytelnicy mogą wygrać 2 powieści “Grzesznik” z autografem Artura Urbanowicza. Wystarczy w mailu do nas: redakcja@niebywalesuwalki.pl napisać, dlaczego chciałbyś/łabyś wygrać egzemplarz “Grzesznika”. Najciekawsze, najbardziej intrygujące odpowiedzi nagrodzimy. Na maile czekamy do 10 września do godz. 20.00.

Dodaj komentarz