W dniach 18-19 listopada na terenie inwestycji „Chopina Park” w północnej części Suwałk odbędą się II Targi Dewelopersko – Wnętrzarskie „Racis i San Studio”. Udało nam się uzyskać trochę szczegółów na temat planowanego wydarzenia od Szymona Racisa i Tomasza Obuchowskiego.

Doszły nas słuchy, że planujecie Panowie kolejną edycję targów dewelopersko – wnętrzarskich. Te, w minionym roku, okazały się sukcesem?

Ubiegłoroczne targi to duży, wspólny sukces Racis Development i San Studio. Mieliśmy okazję gościć wielu Klientów i wystawców. Postanowiliśmy, że i w tym roku razem zorganizujemy II Targi Dewelopersko – Wnętrzarskie „Racis i San Studio”.

Kiedy i gdzie odbędą się targi?

Impreza targowa odbędzie się w dniach: 18-19 Listopada na terenie inwestycji „Chopina Park” w północnej części Suwałk. Targi odbędą się w sobotę w godzinach 10 – 16, a w niedzielę w godz. 10 – 15.

Skąd pomysł na takie targi w Suwałkach?

Poprzez organizację targów chcemy dodatkowo wesprzeć Klientów, którzy nabyli mieszkania w naszych inwestycjach, ale i zachęcić pozostałych do zapoznania się z ofertą mieszkaniową i materiałową. Nasze targi to doskonała okazja do porównania jakości naszych produktów z produktami konkurencji. Nasze przedsiębiorstwa zawsze były ukierunkowane na wymagającego Klienta, ponieważ uważamy, że warto rozmawiać z Klientami i wyjaśniać, na czym polegają różnice w stosowanych materiałach. San Studio jako wyłączny dystrybutor wielu produktów wykończeniowych jest bardzo dobrym partnerem całego wydarzenia. Wspólnie z Panem Tomaszem stawiamy na jakość.

Jakie firm będą obecne na targach, oprócz gospodarzy?

Na targach będzie się wystawiało około 20 dostawców materiałów wykończeniowych z kraju i z zagranicy. Wśród wystawców znajdziemy takich liderów jak: Grohe, Quick Step, Franke, Roca, będą również producenci: fototapet, granitów i mebli. Panu Tomaszowi udało się zdobyć deklaracje wielu producentów, że prezentowane na targach pełnowartościowe produkty będzie można nabyć z naprawdę atrakcyjnym rabatem ekspozycyjnym. W niedzielę planujemy również pokaz live cooking na sprzęcie firmy Franke. Serdecznie zapraszamy.

Czy podobnie jak w tamtym roku będzie również prezentowane mieszkanie pokazowe?

Tak, ta formuła się bardzo dobrze sprawdziła i również w tym roku zaprezentujemy nasze autorskie spojrzenie na aranżacje przestrzeni mieszkalnej. Będziemy prezentować mieszkanie w pełni wykończone i wyposażone, które w toku procesu inwestycyjnego znalazło swojego nabywcę. Chcemy pokazać, jak można mądrze zagospodarować 60 metrów kwadratowych.

Panie Tomaszu, jak to się stało, że nawiązał Pan współprace z Racis Development?

Poszukiwałem do współpracy dewelopera, który – tak jak San Studio – przedkłada jakość nad ilość. Okazuje się, że mamy takiego dewelopera w Suwałkach. Ustaliliśmy sposób działania i konsekwentnie wdrażamy go w życie. Targi to duże wyzwanie organizacyjne i logistyczne – na ostatniej imprezie gościliśmy ponad tysiąc osób.

Dziękuję Panom za krótką rozmowę i do zobaczenia na targach.

Dziękujemy i serdecznie zapraszamy na targi.

Chopina Park – nowy etap prestiżowej inwestycji w sprzedaży

Nowy etap osiedla Chopina Park już w sprzedaży

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj