Suwalski Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza i poleca wyjątkowy koncert w wyjątkowy, bo sylwestrowy wieczór 2017 roku – „Legendy Rocka – Muzyka Serc. Sylwester Symfonicznie”. To propozycja dla wszystkich, którzy marzą o spędzeniu ostatniego wieczoru Starego Roku w sposób interesujący i niebanalny zarazem, z dobrą muzyką, fenomenalnymi solistami i utalentowanymi instrumentalistami.

Informacja prasowa.

Koncert wypełnią rockowa dynamika, oryginalna estetyka, mocne rytmy i genialne evergreeny. Na scenie Suwalskiego Ośrodka Kultury wystąpi znakomita ukraińska Orkiestra Symfoniczna BREVIS pod batutą Gennadyja Fiskova z solistami: Anną Frantisovą, Oleksim Dyvachevskim i Mykhoilem Fiskovem.

W ich wykonaniu usłyszymy największe przeboje takich gwiazd rocka, jak: Queen, Kiss, Deep Purple, Roxette, Scorpions, Evanescence, Nirvany, Robbiego Williamsa, Franka Sinatry, Johna Newmana, Bruno Marsa, Maryli Rodowicz i Zbigniewa Wodeckiego.

„Muzyka Serc – Legendy Rocka symfonicznie” to projekt muzyczny nawiązujący do stylistyki rocka symfonicznego, wyjątkowe muzyczne show, które urzeka niezwykłym brzmieniem legendarnych przebojów popkultury.

Orkiestra Symfoniczna BREVIS została założona na Ukrainie. Szybko zdobyła serca fanów z innych krajów Europy. Młodzi, utalentowani instrumentaliści z powodzeniem prezentują nowe programy, które dzięki ich pasji i profesjonalizmowi poruszają serca widzów.

Koncert odbędzie się w niedzielę, 31 grudnia o godzinie 21.30 w Sali im. A. Wajdy SOK. Bilety w cenie 115 złotych (w przedsprzedaży) oraz 125 złotych w sprzedaży regularnej od 22 grudnia.

Legendy Rocka – Muzyka Serc. Sylwester 2017 w Suwalskim Ośrodku Kultury

W naszym konkursie można wygrać pojedynczy bilet na sylwestrowy koncert w SOK-u. Wystarczy odpowiedzieć prawidłowo na pytanie: W którym roku powstała Orkiestra BREVIS? Odpowiedzi prosimy przesyłać do nas mailem: redakcja@niebywalesuwalki.pl do dnia 22 grudnia do godz. 10.00. Zwycięzcę wylosujemy. Bilet wygrała Barbara Czerucka.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj