Susz zagra w Sejnach

30.07.2016, Suwalki, Plac Konopnickiej - koncert zespolu SUSZ. © 2016 Wojciech Otlowski

Suwalski zespół SUSZ tworzą muzycy wywodzący się z różnych światów muzycznych: rocka, jazzu, muzyki alternatywnej i tradycyjnej. Właśnie łączeniu różnych gatunków muzycznych zespół zawdzięcza oryginalne brzmienie. Na żywo zespół będzie można usłyszeć 17 marca o godz. 19.00 w Ośrodku Kultury w Sejnach.

W warstwie tekstowej wykorzystują przede wszystkim poezję. Większość piosenek to wiersze Mariny Cwietajewej (1892-1941) – jednej z najoryginalniejszych poetek rosyjskich XX wieku. Muzykę zespołu docenił Piotr Kaczkowski z Trójki. Dwa razy w audycji Minimax puścił utwory zespołu SUSZ.

W różnych składach zespół istnieje od 2013 roku. Zespół tworzą: Monika Rudowicz – śpiew;
Magdalena Sowul – klarnety, śpiew; Jan Czerniecki – gitara; Józef Stankiewicz – kontrabas;
Jerzy Korzun – perkusja.

Na koncercie w Sejnach zespół zaprezentuje kilka premierowych utworów.

30.07.2016, Suwalki, Plac Konopnickiej – przed koncertem zespolu SUSZ.
© 2016 Wojciech Otlowski

W muzycznej gęstwinie – SUSZ. Wygraj płyty suwalskiego zespołu

Koncert zespołu Susz w Sejnach

W naszym konkursie można wygrać 2 pojedyncze bilety na ten koncert. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: W jakich zespołach udzielali się wcześniej lub działają obecnie muzycy z Susz (wymień przynajmniej 3)? Konkurs trwa do 14 marca do godz. 10.00. Odpowiedzi prosimy przesyłać mailem: redakcja@niebywalesuwalki.pl (lub poprzez formularz poniżej). Zwycięzców wylosujemy. Bilety wygrali: Stanisław Brzozowski, Wojciech Chodkiewicz.

Dodaj komentarz