Bardzo dobry występ odnotowali suwalscy pięściarze na Mistrzostwach Województwa Podlaskiego w Boksie, które były rozgrywane w Łomży. Zawodniczki i zawodnicy sekcji bokserskiej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach wywalczyli podczas minionego weekendu 11 medali.

Na pierwszym stopniu podium stanęły: Klaudia Daniłowicz, Angelika Zielińska, Nikola Zielińska oraz pięściarz Jakub Dobrzyń. Natomiast srebrne medale zdobyli: Oliwia Suchocka, Samanta Kamińska, Magdalena Poulakowska, Marek Kapuściński, Mikołaj Naumowicz, Mikołaj Grajko, Michał Sidłowski.

W klasyfikacji klubowej OSiR w Suwałkach uplasował się na drugim miejscu, w rywalizacji udział wzięło 8 klubów. Prawdopodobnie wynik mógłby być jeszcze lepszy, lecz niestety trzech zawodników sekcji bokserskiej (Maciej Suchwałko, Martyna Karpińska, Hubert Ostrowski) nie miało przeciwników.

Warto również zaznaczyć, że tydzień wcześniej w Grudziądzu podopieczne Pawła Pasiaka Magdalena Poulakowska i Angelika Zielińska wywalczyły kwalifikację do Finału Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, a szansę na start mają jeszcze Samanta Kamińska i Nikola Zielińska. Wraz z nimi suwalski klub będzie reprezentował Hubert Ostrowski. Finał Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży odbędzie się na przełomie maja i czerwca w Koninie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj