Food trucki z całej Polski, kuchnie świata, autorskie dania i niecodzienne smaki. Food Trucki z całej Polski ponownie przyjdą do Suwałk.

Festiwal Smaków Food Trucków to ogólnopolskie wydarzenie kulinarne, jeden z największych zlotów food truckowych w Polsce. Do udziału w wydarzeniu zapraszane są najlepsze food trucki z całej Polski. Dobierane są one pod kątem różnorodności i jakości serwowanych potraw. W jednym miejscu pojawią się reprezentanci kuchni wielu krajów i kontynentów. Wydarzenie kierowane jest do wszystkich, dużych i małych, rodzin, grup przyjaciół i każdego, kto ma ochotę na poznawanie nowych smaków. Na miejscu będzie można spróbować niecodziennych potraw, a także zrelaksować się na świeżym powietrzu, przy dobrej muzyce i wyborowym towarzystwie.

Poza masą pyszności na gości czekać będą atrakcje dodatkowe. Na festiwalu pojawią się strefy aktywności dodatkowych, m.in.: strefa dla dzieci, strefa chilloutu – muzyka, leżaczki, zawody kulinarne z nagrodami, gra terenowa z nagrodami, wybór „Najsmaczniejszego Food Trucka Festiwalu”.

Nie może Was zabraknąć! 29 i 30 września 2018 na parkingu przy centrum Suwałki Plaza.

W naszym konkursie Czytelnicy portalu mogą wygrać 4 bony do food trucków. Wystarczy do 25 września do godz. 12.00 wysłać do nas mailem: redakcja@niebywalesuwalki.pl odpowiedź na pytanie: Jak wcześniej nazywano food trucki? Zwycięzców wylosujemy.

Barobus – to nazwa rodzima, uczestnicy konkursu podawali także angielskie. Dziękujemy za odpowiedzi. Zwycięzcy to: Alina Stasiak, Daniel Nowosadko, Andrzej Wierzchowski. W związku z brakiem kontaktu z jedną z osób, wylosowany został kolejny zwycięzca: Stanisław Brzozowski. Gratulujemy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj