W piątek, 19 października w Parku Konstytucji 3 Maja Grzegorz Mackiewicz podsumował dobiegającą końca kampanię. Kandydat na urząd prezydent Suwałk przypomniał, że ma wiele pomysłów na poprawę życie w mieście. Podczas konferencji towarzyszyli mu kandydaci na radnych.

Grzegorz Mackiewicz mówił dziś o pomysłach skierowanych do młodych ludzi – między innymi wspomniał o stworzeniu „fortu młodych” – miejsca zarządzanego przez młodych suwalczan, a także o uruchomieniu budżetu obywatelskiego dla młodych, którzy środki wydatkowaliby na swoje cele. Nie zapomniał też o seniorach, dla których chciałby uruchomić domy dziennego pobytu.

Kandydat PiS-u poruszył też temat sportu, zaznaczając, że nadszedł czas, aby zauważyć osiągnięcia nie tylko pierwszoligowych klubów. Dodał też, że w czwartek, 18 października w Suwałkach odbył się piknik militarny z udziałem ministra Mariusza Błaszczaka, który zakomunikował odtworzenie w mieście pułku. – Urzędujący prezydent nie pozwolił, aby piknik militarny odbył się w Parku Konstytucji 3 Maja – dodał G. Mackiewicz, podkreślając, że to przykład tego, że Czesław Renkiewicz nie chce współpracować z rządem PiS.

W ślad za wypowiedzią Grzegorza Mackiewicza, otrzymaliśmy komunikat ze strony Urzędu Miejskiego w Suwałkach. Okazuje się, że do Urzędu Miejskiego w Suwałkach nie wpłynęła żadna oficjalna korespondencja ani wniosek ze strony 14 Suwalskiego Dywizjonu Artylerii Przeciwpancernej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego dotyczący chęci zorganizowania takiego wydarzenia na terenie naszego miasta.

Mówi Grzegorz Mackiewicz, desygnowany przez PiS na kandydata na urząd prezydenta Suwałk:

Fot. Niebywałe Suwałki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj