Opera i Filharmonia Podlaska w Białymstoku poszukuje odtwórców głównej roli dziecięcej do nowej bajki muzycznej „Księga dżungli” (premiera w kwietniu 2019 r.). Na przesłuchania we wtorek, 15 stycznia 2019 roku zapraszamy chłopców w wieku od 9 do 11 lat. Od kandydatów oczekiwana jest umiejętność śpiewania i odważnego podawania tekstu. Każdy z zainteresowanych powinien przygotować jeden fragment tekstu oraz dwie piosenki.

Materiały do castingu dostępne są na stronie internetowej opery:

https://www.oifp.eu/o-nas/ogloszenia-i-przesluchania/casting-do-spektaklu-ksiega-dzungli/

Reżyserem spektaklu jest Jakub Szydłowski, który na scenie OiFP przygotował bajki muzyczne „Brzydki Kaczorek” i „Adonis ma gościa” oraz musical „Doktor Żywago”. Autorem muzyki jest Jakub Lubowicz.

Termin castingu: 15.01.2019, godz. 18:00 (Sala kameralna, ul. Podleśna 2, Białystok).

Zgłoszenia powinny być przygotowane i wysyłane przez opiekunów prawnych kandydatów. Prosimy o nadsyłanie ich na adres przesluchania@oifp.eu do 10 stycznia 2019 do godz. 12.00.

Zachęcamy do nadsyłania zgłoszeń i wszystkim kandydatom życzymy powodzenia!

Informujemy o nagrywaniu przesłuchań (rejestracji obrazu i dźwięku), na co kandydat wyraża automatycznie zgodę przesyłając dokumenty do naboru.

Do zgłoszenia należy dołączyć poniższe oświadczenie Kandydata:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie aplikacyjnej przez Operę i Filharmonię Podlaską – Europejskie Centrum Sztuki w Białymstoku 15-406 Białystok ul. Odeska 1, w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego, w którym uczestniczę oraz wyrażam zgodę na rejestrację obrazu i dźwięku mojej prezentacji przez ww. podmiot podczas przesłuchań.

Brak złożenia przez kandydata powyższego oświadczenia skutkować będzie pominięciem przez Operę takiego zgłoszenia w przedmiotowym procesie rekrutacji.

Opera i Filharmonia Podlaska – Europejskie Centrum Sztuki w Białymstoku:

  • zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty,
  • wymaga, aby dokumenty sporządzone w języku obcym zawierały tłumaczenie w języku polskim,
  • informuje, że nadesłanych dokumentów aplikacyjnych nie zwraca.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj