W jakim celu decydujemy się na urozmaicenie mieszkania bibelotami lub ściennymi dekoracjami? By dzięki nim błyskawicznie zmienić dotychczasowy wystrój. Właśnie takie akcenty sprawiają, że nawet zwyczajnie prezentujący się pokój nabiera całkiem innego charakteru. A jeśli powiemy, że istnieje ozdoba, która odmieni nie tylko przestrzeń, ale także Ciebie? Z pewnością brzmi to enigmatycznie, ale już spieszymy z wyjaśnieniem. Są to plakaty motywacyjne do biura, salonu czy przedpokoju. Na czym polega ich wyjątkowa moc? Przekonajmy się.

Typograficzne ozdoby, czyli przede wszystkim plakaty motywacyjne po polsku i angielsku, a także obrazy z cytatami, a nawet poduszki dekoracyjne z zabawnymi hasłami, cieszą się dużą popularnością. Ich zaletą jest nie tylko uniwersalność, bo wybierając odpowiedni rodzaj czcionki możemy taki akcent dopasować do każdej aranżacji, ale także funkcjonalność. Na pierwszy rzut oka jest to ozdoba wnętrza. Napis przybiera formę eleganckiej kursywy, imituje odręczne pismo lub błyszczy złotym kolorem. Czasami towarzyszy mu także efektowna grafika podkreślająca przesłanie. Ale zadaniem takiej ozdoby jest także coś więcej. Nie tylko odmienia ona wystrój, ale może także wpłynąć na nasze samopoczucie, nastawienie do świata i motywację do codziennych obowiązków. Wszystko zależy od tego, na jaki napis się zdecydujesz. A wybór jest naprawdę duży.

Salon zachęcający do działania

Pokój dzienny kojarzy nam się z wypoczynkiem i relaksem, bo to właśnie tutaj najczęściej spędzamy czas po pracy. Na jakie akcenty dekoracyjne warto tutaj postawić, by osiągnąć najlepszy efekt? Z pewnością na takie, które zachęcą nas do tego, by aktywnie spędzać czas, robić coś ciekawego w życiu i nie bać się porażek, które są nieodłącznym elementem codzienności. By takie plakaty motywacyjne zdobiły także przestrzeń, znajdź kolorowe wzory, które będą przyciągać wzrok. Zawieś je nad kanapą, telewizorem lub półką z książkami – w takim miejscu, gdzie będą najlepiej widoczne. Salon to doskonałe miejsce na taki plakat, ponieważ nastawi pogodnie nie tylko Ciebie, ale także odwiedzających Cię przyjaciół. Na jakie hasła postawić? Oto nasze propozycje:

 • Life is like a bicycle. In order to keep balance you must keep moving.

 • The biggest mistake you could ever make is being too afraid to make one.

 • Sometimes you win, sometimes you learn.

W sypialni zarówno kończymy, jak i zaczynamy dzień. Właśnie dlatego tak ważne jest to, w jaki sposób urządzimy ten pokój. Jeśli chcesz się budzić w dobrym humorze, pełen energii do działania, znajdź wzór, który odznacza się pozytywnym charakterem. Może to być typowo motywacyjny cytat lub zabawne hasło, które od razu po przebudzeniu rozbawi Cię. W sypialni świetnie sprawdzi się barwny akcent na ścianie, który ożywi przestrzeń, jednak w sklepach internetowych z łatwością znajdziemy także czarno-białe plakaty, jeśli wolimy, by wystrój pozostał stonowany. Poniżej propozycje i dla niej, i dla niego.

 • The best dreams happen when you’re awake.

 • Life is too short to have bad hair.

 • Happy mind – happy life.

 • A smile is the prettiest thing you can wear.

Sklep Redro

Przedpokój z przesłaniem

Bardzo często przedpokój traktujemy po macoszemu. Jest to bowiem przestrzeń, w której nie zostajemy na dłużej. Wchodzimy do mieszkania lub z niego wychodzimy, zatrzymując się na chwilę tylko wtedy, gdy chcemy przejrzeć się w lustrze i coś poprawić w naszym wyglądzie. Plakaty motywacyjne po angielsku o prostym, ale trafnym przesłaniu staną się znakomitą ozdobą tego miejsca. Dlaczego? Ponieważ tuż przed opuszczeniem domu, widząc takie hasło, wprowadzisz się w dobry nastrój i z zupełnie nową energią wyjdziesz do pracy. Mogłoby się wydawać, że taki akcent niewiele zmieni. Tymczasem jedno krótkie zdanie, które trafia w sedno, zdziała więcej, niż można by się tego spodziewać. Co powiesz na:

 • Be positive.

 • Collect moments not things.

Biuro pełne motywacji

Gdy zastanawiamy się, w jaki sposób można ozdobić służbową przestrzeń, najlepszym pomysłem okażą się plakaty motywacyjne do biura. Z łatwością zawiesimy je na ścianie za pomocą taśmy mocującej, bez konieczności wbijania gwoździa, a ich prosta, oszczędna w wyrazie forma nie będzie burzyć oficjalnego charakteru przestrzeni. Samo przesłanie z kolei stanie się znakomitym bodźcem do intensywnej i owocnej pracy. Wiadomo przecież, że każdy może mieć gorszy dzień, nawet gdy wykonuje swój wymarzony zawód. Jeśli jednak zaopatrzysz się w odpowiednio dobrane hasło, z pewnością łatwiej Ci będzie poradzić sobie z największym nawet wyzwaniem. Wszystko zależy bowiem od naszego nastawienia. Nasza propozycja na plakat to:

 • Mondays are for fresh starts.

 • Don’t stop until you’re proud.

Plakaty motywacyjne to wyjątkowy rodzaj ściennej dekoracji. Niczym magiczne zaklęcie pozwolą nam zmienić swoje nastawienie do pracy czy codziennych obowiązków, sprawiając, że z większą werwą i optymizmem podejmiemy się nowych zadań. Wiesz już, który napis wybierzesz dla siebie?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj