W centrum Suwałki Plaza już niebawem z poziomu 2 na 0 zjedziemy… samoobsługową zjeżdżalnią. Ta atrakcja będzie dostępna dla klientów już od 14 marca. W dniu jej otwarcia przewidziano wiele atrakcji.

W suwalskiej Plazie szykują się duże zmiany! Zlokalizowana w centrum miasta galeria przygotowuje dla swoich konsumentów nie lada atrakcję, która sprawi, że codzienne robienie zakupów będzie naprawdę emocjonujące. Odwiedzający obiekt będą mogli zjechać z ostatniego piętra na parter specjalnie zaprojektowaną, największą w Polsce dostępną w centrum handlowym zjeżdżalnią. Gigantyczna konstrukcja zapewnia klientom blisko 26 metrów zjazdu.

– Już w czwartek oddamy do użytku największą w Polsce dostępną w centrum handlowym zjeżdżalnię, dzięki której nasi goście będą mogli w szybki i nietypowy sposób przemieścić się z drugiego piętra na parter. Zjeżdżalnia będzie samoobsługowa, wyposażona w najnowocześniejszy system start-stop, a przed wejściem każdy będzie mógł zapoznać się z regulaminem korzystania z urządzenia – mówi dyrektor CH Suwałki Plaza, Erwin Sienkiewicz. – Nasza zjeżdżalnia zostanie zamontowana na wysokości 12 m, a średnica zjeżdżalni wynosić będzie 78 cm – dodaje.

Produkcją całego przedsięwzięcia zajęła się bydgoska firma ELSTAL.

Przedstawiciele galerii zaznaczają, że atrakcja udostępniana będzie dla wszystkich chętnych bezpłatnie, a korzystać z niej mogą zarówno dzieci, jak i młodzież oraz osoby dorosłe – w godzinach otwarcia obiektu.

W Plazie nowa atrakcja

Dodaj komentarz