19 marca miną 3 lata od poważnej operacji, którą przeszła Joanna Prorok. Swoją historię opisała w książce “(Nie) moje serce”, która powstała na podstawie prowadzonego przez nią bloga. Pozycja jest dostępna w sprzedaży internetowej. Niebawem w Suwałkach odbędzie się też spotkanie autorskie połączone z nową “misją” Joanny Prorok, która zamierza spełnić marzenie chorej dziewczynki.

W piątek, 29 marca o godz. 17.00 w sali nr 2 w PWSZ w Suwałkach będzie można spotkać Joannę Prorok. Wydarzeniu towarzyszyć ma również inna akcja, dzięki której 7-letnia Kinga Romanowska z Suwałk spełni swoje marzenie – Joanna Prorok chce ją wesprzeć we współpracy z Fundacją “Mam Marzenie”.

O Joannie Prorok, jej chorobie, operacji i planach wydawniczych już pisaliśmy. Więcej informacji również na jaj blogu: http://kardio-zakrecony-swiat.blogspot.com/

W tamtym czasie były to tylko plany – ale dzięki uporowi, konsekwencji – Joanna Prorok znów dopięła swego – wydała książkę “(Nie) moje serce”, opartą na blogu, który pomagał jej w radzeniu sobie z emocjami w najtrudniejszym dla niej czasie. 

Kto by pomyślał, patrząc teraz na tę młodą kobietę, że jeszcze 3 lata temu miała ona problem z wejściem na I piętro o własnych siłach – dziś pływa, chodzi na fitness, studiuje, jeździ na rolkach, marzy o skoku ze spadochronem. Jak sama mówi o transplantacji – to cud, że może dalej wychowywać swoje dzieci.

Jednym z patronów medialnych publikacji “(Nie) moje serce” jest portal NIEBYWAŁE SUWAŁKI

Tu kupisz książkę: 

Nie moje serce - Książki

Posłuchaj, co Joanna Prorok mówi o blogu i książce “(Nie) moje serce”:

Fot. Archiwum prywatne Joanny Prorok – zdjęcia znalazły się w książce “(Nie) moje serce”

Suwalska propagatorka transplantologii zamierza wydać książkę

Suwalczanka propaguje ideę transplantologii. Wesprzyjmy wydanie książki!

Promocja książki Joanny Prorok „(Nie) Moje Serce” w PWSZ w Suwałkach

Dodaj komentarz