Właśnie trwa konkurs ofert na sponsora tytularnego największej hali widowiskowo-sportowej w północno-wschodniej Polsce. Wygra ta firma, która zaoferuje więcej.

Umowa ze sponsorem tytularnym zostanie zawarta na 3 lata. Oferty w konkursie będą oceniane pod względem wartości zaproponowanej rocznej opłaty brandingowej.

Co zyska sponsor? Będzie mógł liczyć na wpisanie swojej nazwy w nazwę hali oraz będzie mieć wpływ na inne decyzje dotyczące działania hali: stworzenie logotypu obiektu; prawo do nadania nazwy oficjalnej stronie internetowej obiektu oraz posiadania na niej zakładki na temat sponsora tytularnego i linku do strony internetowej sponsora tytularnego; prawo do oznakowania oficjalnych dokumentów oraz materiałów promocyjnych obiektu, w tym papieru firmowego; prawo do wykorzystania hali w celach promocyjno-marketingowych (zorganizowanie dwóch wydarzeń rocznie); ale też prawo wyeksponowania nazwy firmy sponsora tytularnego na elewacji budynku; czy też prawa wyświetlania informacji marketingowo-informacyjnych dotyczących firmy na konstrukcji reklamowej – wyświetlaczu elektronicznym przez 30 minut dziennie.

Oferty można składać do 23 kwietnia do godz. 10:00 w sekretariacie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach przy ul. Wojska Polskiego 2 pok. 205 lub należy przesłać je pocztą na wyżej wskazany adres. Więcej o konkursie ofert.

Suwałki Arena, która powstaje w bezpośrednim sąsiedztwie stadionu miejskiego przy ul. Zarzecze, będzie największym i najnowocześniejszym tego typu obiektem w woj. podlaskim. Powierzchnia użytkowa Suwałki Arena to ponad 6600 m². Hala o wysokości 12,8 m będzie miała powierzchnię sportową wielkości 1745 m², w tym boiska do: siatkówki (9×18 m), koszykówki (15×28 m) i piłki ręcznej (20×40 m), a także trybuny na 2165 miejsc. W planach jest także sala treningowa (14 x 24 m) o wysokości 8 m i łącznej powierzchni 340 m². Planowany termin zakończenia inwestycji realizowanej przez Miasto Suwałki przy wsparciu finansowym z Ministerstwa Sportu i Turystyki to sierpień 2019 r.

Fot. źródło: OSiR w Suwałkach – postępująca budowa hali Suwałki Arena

Dodaj komentarz