Obstawiając wyniki spotkań piłkarskich warto czasami skorzystać z typów bukmacherskich, gdyż dzięki temu można zwiększyć szanse na wygraną. Ma to jednak sens wyłącznie wtedy, gdy korzystasz z dobrych analiz. W innym przypadku trudno liczyć na sukces i wygrać pieniądze.

  1. Gdzie szukać dobrych typów piłkarskich?

  2. Korzyści wynikające z obstawiania według typów.

  3. Transmisje meczy na żywo.

Serwisów publikujących takie informacje nie brakuje, ale problemy zaczynają się wtedy, gdy trzeba znaleźć typy charakteryzujące się dużą skutecznością. Wówczas okazuje się, że spora część zestawień nie jest przygotowywana w sposób profesjonalny i proponowane typy rzadko kiedy okazują się trafione.

Gdzie szukać dobrych typów piłkarskich?

Zamiast więc sięgać po niepewne informacje, skorzystaj od razu z profesjonalnie przygotowywanych typów bukmacherskich. Są one publikowane na bieżąco, więc zawsze znajdziesz ciekawe propozycje spotkań, które warto w danym momencie obstawić. Na stronie publikującej typy na dzis znajdziesz też zapowiedzi meczów na kolejne dni. Każdy z opublikowanych tu typów został poparty dokładną analizą. Obejmuje ona wykorzystywane przez zespół składy meczowe, statystyki zmagających się ze sobą drużyn, a dodatkowo uwzględnia ostatnie sukcesy lub porażki poszczególnych zawodników. Dzięki temu istnieje duże prawdopodobieństwo, że typy podane w tym zestawieniu okażą się trafione, a więc mecz zakończy się takim wynikiem, jaki został podany przez autora analizy. Tym samym nie musisz tracić swojego czasu na śledzenie wszystkich informacji, które są niezbędne do postawienia dobrego zakładu w wybranym przez ciebie serwisie bukmacherskim.

Korzyści wynikające z obstawiania według typów

To natomiast przekłada się na dużą oszczędność czasu, który będziesz mógł wykorzystać na ciekawsze rzeczy. Powinieneś więc zawsze mieć na uwadze fakt, że stawianie wyników bez korzystania z typów to spore ryzyko. Im lepsza analiza, tym pewniejsza staje się wygrana. Jednocześnie nawet jeżeli znalezione przez ciebie typy bukmacherskie będą się sprawdzały przez dłuższy czas, nigdy nie graj za pożyczone pieniądze ani też nie stawiaj więcej niż pozwala twój budżet. Ponieważ mecze piłkarskie oraz inne spotkania sportowe, które można obstawiać u bukmacherów mogą się potoczyć na wiele różnych sposobów (co wynika z setek czynników wpływających na wynik każdego ze spotkań), nawet typ, który początkowo określano mianem pewniaka może się czasami okazać nietrafiony. Pamiętaj zatem o podstawach bezpiecznej i odpowiedzialnej gry.

Jest jeszcze jedna istotna korzyść związana z sugerowaniem się typami bukmacherskimi. Chodzi o to, że każdy bukmacher proponuje graczom nieco inne kursy. Tym samym mecz, za którego dobrze wytypowany wynik jedna firma płaci na przykład 2 złote, u innego bukmachera może być wyceniany na 2,50 zł. Różnice są na tyle istotne, że powinieneś rozważyć założenie kont u różnych bukmacherów i w razie potrzeby obstawiania kuponów tam, gdzie będzie to najbardziej korzystne. Informacje na ten temat znajdziesz we wspomnianych typach, gdyż ich autorzy zawsze starają się podpowiedzieć graczom, gdzie najlepiej postawić w danym przypadku pieniądze, aby – przy zachowaniu ryzyka na takim samym poziomie – w przypadku ewentualnej wygranej zgarnąć jak najwięcej pieniędzy.

Transmisje meczów na żywo

Strona przyda się również osobom, które chcą oglądać mecze na żywo, ale nie mają takiej możliwości lub niezbędnych do tego warunków. Serwis publikuje na bieżąco kompletny opis tego, co dzieje się na boisku. Dzięki temu nie przegapisz informacji o bramce ulubionego zespołu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj