Dla fanów motoryzacji i dobrej zabawy mamy wspaniałą wiadomość – największa impreza w północno-wschodniej Polsce, odbędzie się już w ten weekend na nowym lotnisku w Suwałkach!

7 Moto Show Suwałki Reaktywacja to wydarzenie, które zachwyci każdego: miłośników motorsportu – ogólnopolskimi finałami na ¼ mili, czy zawodami driftowymi; fanów motoryzacji – aż 5 motostrefami takimi jak: auta tuningowe, motocykle, klasyki, ciężarówki i maszyny budowlane; zaś amatorów adrenaliny skokami na bungee za jedyne 120 zł i lotami helikopterem za 250 zł od osoby.

7 Moto Show Suwałki to moc atrakcji dla dorosłych i dla dzieci, a także możliwość spotkania znanych osób, spróbowania wyśmienitej kuchni, ale przede wszystkim to okazja uczestniczenia w zlocie motoryzacyjnym na najwyższym poziomie. Szczegółowe informacje dostępne na stronie www.motoshowsuwalki.pl

Tylko do piątku 20.09 jest możliwość zakupienia tańszych biletów w przedsprzedaży na ebilet.pl. Bilety w punktach stacjonarnych, dostępne są do wyczerpania zapasów. Kolejna pula biletów będzie do nabycia dopiero w dniu wydarzenia- 21 lub 22.09 w kasie znajdującej się przed wejściem na teren imprezy. Nie dotyczy to jednak tegorocznej nowości- Biletu Rodzinnego, którego sprzedaż definitywnie kończy się z dniem 20.09. Bilet Rodzinny to okazja do zakupu tańszej wejściówki dla rodzin 2+1, 2+2 lub 2+3. Bilet ten nie obejmuje dzieci poniżej 11 roku życia, które pod opieką opiekuna wchodzą na teren imprezy za darmo.

Już dziś przedstawiamy w formie graficznej szczegółowy harmonogram 7 Moto Show Suwałki, z podziałem na Strefy. Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi atrakcjami, które przygotowali dla uczestników organizatorzy eventu. Do zobaczenia w najbliższy weekend 21-22.09 na nowym lotnisku w Suwałkach!

7 Moto Show Suwałki Reaktywacja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj