Choć lato dobiegło już końca, mieszkańców północno-wschodniej Polski nie opuści tak szybko wakacyjna atmosfera. A to za sprawą gorącego wydarzenia – 7 Moto Show Suwałki Reaktywacja, które odbędzie się już za 10 dni – 21 i 22 września na nowym lotnisku w Suwałkach.

Organizatorzy wydarzenia, objętego patronatem Prezydenta Miasta Suwałki, zapewnią moc atrakcji zarówno rodzinom z dziećmi, jak i poszukiwaczom mocniejszych emocji, czy fanom motoryzacji na najwyższym poziomie.

W godzinach od 10.00 do 18.00 każdy będzie mógł spróbować swoich sił podczas skoków na bungee lub lotów helikopterem, a także po zajęciu miejsca pasażera, poczuć się jak profesjonalny drifter. Fani prędkości będą świadkami ogólnopolskich finałów na ¼ mili, zaś miłośnicy tuningu z bliska przyjrzą się niezwykłym projektom motoryzacyjnym.

7 Moto Show Suwałki Reaktywacja to aż 6 Stref motoryzacyjnych, strefa Food Trucków czy Strefa Zabaw dla dzieci, gdzie gospodarzami będą superbohaterowie. Każda ze Stref zapewni mnóstwo atrakcji, konkursów i emocji – od zawodów koparko-ładowarek, poprzez pokazy Car Audio, na jedzeniu burgera na czas kończąc. A to wszystko w towarzystwie wyjątkowych aut tubingowych, aut zabytkowych, motocykli czy ciężarówek, a także pysznego jedzenia i doskonałej muzyki. Moto Show Suwałki to również możliwość spotkania z wieloma wystawcami, którzy podzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem, a także umożliwią zakup gadżetów motoryzacyjnych i wielu innych ciekawych artykułów.

Tylko do 18 września dostępne są bilety w przedsprzedaży. Ich zakupu można dokonać przez Internet: http://bit.ly/2P7KEIR

Ceny biletów w przedsprzedaży wynoszą 25 zł za dzień i 40 zł za dwa dni. Dla Rodzin z dziećmi dostępny jest bilet rodzinny, który kupić przez Internet można będzie tylko do dnia 18.09. Do wyczerpania zapasów bilety można zakupić także w punktach stacjonarnych w Suwałkach: Black Pub Komin, Alkohole Świata Imperium i Centrum Informacji Turystycznej; w Ełku: Alkohole Świata Imperium, czy w Białymstoku: Samsonite w Galerii handlowej Alfa.

Więcej na stronie: www.motoshowsuwalki.pl tam znajdują się szczegółowe informacje dotyczące atrakcji, biletów, a także formularz zgłoszeniowy dla uczestników.

Do zobaczenia już za 10 dni ! #motoadrenalina

7 Moto Show Suwałki Reaktywacja

Dodaj komentarz