Rozwijaj swoje pasje z SOK. Od piątku, 6 września ruszyły zapisy na zajęcia edukacyjne w pracowniach artystycznych Suwalskiego Ośrodka Kultury.

Dzieci, młodzież i dorosłych od 5 do 100 lat na pewno skuszą atrakcyjne formy prowadzenia zajęć, ciekawa tematyka, a także możliwość zaprezentowania swoich talentów i pasji przed szerszą widownią.
Na młodych plastyków czekają: w Pracowni Plastycznej Centrum – Halina Mackiewicz, w Pracowni Ilustracji i Rysunku – Kazimierz Gomułka, w Pracowni Sztuk Pięknych – Mieczysław Iwaszko. Lidia Żyniewicz i Halina Lutyńska zapraszają do udziału w manualnych zajęciach Pracowni Rękodzieła i Rzemiosła – to miejsce, w którym spotyka się wiele sztuk, a efekty bywają imponujące.
Dla miłośników teatru, zarówno tych, którzy dotychczas tylko podpatrywali go z widowni, jak i tych, którzy już próbowali swoich sił na scenie, stoją otworem drzwi Pracowni Przytulisko Wyobraźni Mirosławy Krymskiej, Pracowni Lalki i Aktora Joanny Łupinowicz oraz Teatru Lustro, który prowadzi Grażyna Filipowicz-Karp.
Do tańca nowych adeptów zaprasza Jadwiga Tylenda choreograf Studia Tańca Flex. Wokaliści i instrumentaliści znajdą swoje miejsce w Studio Wokalnym Świetlik pod kierunkiem Emila Kulbackiego oraz w Pracowni Śpiewu Tradycyjnego i Gospel u Anny Szafranowskiej, a także w Pracowni Zespołów Bluesowo-Rockowych Tomasza Kierejszy.
Warto zajrzeć na stronę Suwalskiego Ośrodka Kultury ( www.soksuwalki.eu), gdzie na wszystkich, którzy chcą rozwijać swoje pasje z SOK czekają szczegółowe informacje na temat dni i godzin naboru, odpłatności oraz grup wiekowych, do których są adresowane zajęcia. Zapisy do poszczególnych grup potrwają przez cały wrzesień, można również kontaktować się bezpośrednio z prowadzącymi zajęcia. Polecamy, zachęcamy i zapraszamy.

Leave a Reply