Spółka ASPI to, obok Reso Europa Service, kolejna firma, która podpisała długoterminową umowę dotyczącą wsparcia wydarzeń organizowanych przez Suwalski Ośrodek Kultury. ASPI skupi się głównie na inicjatywach dla dzieci i młodzieży.

Umowa, którą w czwartek, 14 listopada podpisali: Alicja Andrulewicz, dyrektor Suwalskiego Ośrodka Kultury (i z ramienia SOK – główna księgowa, Katarzyna Rainko) oraz Piotr Szyszkowski, prezes ASPI, będzie obowiązywać przez 3 lata – do końca 2021 roku.

Jak zaznaczyła podczas spotkania z dziennikarzami Alicja Andrulewicz – każde wsparcie finansowe to dla Suwalskiego Ośrodka Kultury możliwość podniesienia jakości i rozszerzenia oferty kulturalnej i programowej.

O współpracy opowiada Alicja Andrulewicz, dyrektor Suwalskiego Ośrodka Kultury:

ASPI od 2 lat współfinansuje wydanie bluesowego kalendarza. W myśl umowy, środki przekazane przez spółkę zostaną przeznaczone na organizację Suwałki Blues Festival oraz festiwali dla dzieci i młodzieży – Wigraszka, Marzeńtańców, spotkań „O Złotą Podkowę Pegaza” czy Dnia Dziecka.

Piotr Szyszkowski, obecny prezes i syn założyciela firmy, podkreśla, że zdecydował się na wspieranie wydarzeń skierowanych do młodego pokolenia, chcąc kontynuować tradycję zapoczątkowaną przez swojego ojca, a także, by ułatwić początkującym artystom rozwijanie talentów.

W tej chwili Suwalski Ośrodek Kultury negocjuje trzecią długoterminową umowę sponsorską.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj