Mikołajkowy Maraton Taneczny odbędzie się w sobotę, 7 grudnia w Suwalskim Ośrodku Kultury już po raz piąty. Każdy może tańczyć, a turniej to doskonała okazja, by przed świątecznymi i sylwestrowymi balami sprawdzić swoje umiejętności, nauczyć się czegoś nowego lub poprawić ewentualne niedoskonałości.

Prowadzący czterogodzinne taneczne warsztaty: Ewa Niedźwiecka, Iryna Popova, Mihail Nikolov i Emil Kulbacki obiecują prawdziwą gorączkę sobotniej nocy w rytm różnych stylów. Tańczyć będzie można solo, w parach i zespołowo. W tym roku, oprócz lubianych klasyków, po raz pierwszy pojawi się country line dance.

Jakich tańców będzie można się nauczyć podczas warsztatów? Tajniki country line dance, gorącej nowości na parkietach tanecznych, zdradzi Iryna Popowa (Studio Tańca Radość SOK), która nauczy jak tworzyć zgrany zespół na potańcówkach i domówkach. Mihail Nikolov (Studio Tańca Dance Academy SOK) pokaże, że jazz dance to wiele stylów tanecznych i wizualna demonstracja  wyobraźni, techniki i zaangażowania tancerzy. W rytmie na trzy pas na salony zaprosi mistrz i znawca jednego z najpopularniejszych tańców towarzyskich, subtelnie wirującego walca angielskiego, Emil Kubacki (instruktor tańca towarzyskiego). Żywiołowy świat tańca nowoczesnego odwiedzimy z Ewą Niedźwiecką (Studio Tańca Dotyk SOK). Złamiemy kilka ruchowych tradycji, a może nawet opracujemy własne kroki.

Taneczna impreza odbędzie się w sobotę, 7 grudnia 2019 r., w godz. 18:00-22:00 w Suwalskim Ośrodku Kultury, ul. Jana Pawła II 5. Bilety wstępu w cenie 30 zł dostępne online i w kasie SOK.

Patronat medialny: TV Suwałki, Radio 5, Dwutygodnik Suwalski, Niebywałe Suwałki, Suwałki24.pl.

W naszym konkursie można wygrać pojedynczą wejściówkę na Maraton. Do 1 grudnia do godz. 20.00 czekamy na mailowe: redakcja@niebywalesuwalki.pl odpowiedzi na pytanie: Który ze stylów tanecznych, zaplanowany podczas warsztatów, interesuje Cię najbardziej i dlaczego? Autor/ka najciekawszej odpowiedzi otrzyma od nas wejściówkę.

5. Mikołajkowy Maraton Taneczny w Suwałkach

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj