Koncert Kacpra HTA w suwalskim klubie 3 METRY Pod Ziemią odbędzie się 21 lutego o godz. 20.00. To impreza promująca nowy krążek “Underdog”, który na rynku ukazał się w grudniu ubiegłego roku.

“Underdog” to 8 solowy album Kacpra HTA, inaczej mówiąc czarny koń jest synonimem konsekwencji i nieustannej walki o marzenia. Mimo częstej nieprzychylności losu i licznych sinusoid artysta stara się skupić na jednym – muzyce.

Krążek został zrealizowany w Dopehouse Studio pod okiem Gibbsa, który w części odpowiada za jego wyprodukowanie.

Podczas koncertu nie zabraknie również klasyków Kacpra. W trakcie imprezy będzie można nabyć większość wydawnictw artysty i nie zabraknie także czasu na podpisanie płyt, czy zrobienie pamiątkowej fotki.

Jak zapowiadają organizatorzy – nie zdziwcie się, jeśli na scenie zobaczycie niektórych gości, którzy pojawili się u Kacpra na płytach.

W konkursie można wygrać wejściówkę na koncert Kacpra w Suwałkach. Wystarczy polajkować i udostępnić informację o koncercie na swoim fanpage’u, a do nas wysłać mailem: redakcja@niebywalesuwalki.pl tytuł ulubionego kawałka rapera. Zwycięzcę wylosujemy. Konkurs trwa do 27 stycznia 2020 r. do godz. 20.00.

Dodaj komentarz