Do finału plebiscytu Włócznie Jaćwingów pozostało już tylko kilka tygodni. Nagrody Prezydenta Miasta Suwałk zostaną bowiem wręczone podczas specjalnej gali oraz balu karnawałowego, który odbędzie się 22 lutego. Sprzedaż biletów na to wydarzenie rozpocznie się już w przyszłym tygodniu. Warto jednak już teraz zastanowić się, do kogo Włócznie powinny trafić. Termin składania wniosków upływa 10 stycznia.

Zgłoszone propozycje oceni kapituła składająca się z nagrodzonych osób i instytucji w 2018 i 2019 roku.

Do nagrody można zgłaszać osoby, firmy, organizacje, zespoły, które posiadają wybitne osiągnięcia i sukcesy oraz zasługi dla Miasta Suwałki we wszystkich dziedzinach życia publicznego. Nagrody przyznawane są za działania za rok 2019.

Dodatkowo, do nagrody można zgłaszać przedsiębiorców, których chcieliby Państwo uhonorować „Włócznią Jaćwingów” za produkt lub usługę, które są przedmiotem ich działalności i cieszą się uznaniem konsumentów. Warunkiem jest prowadzenie działalności gospodarczej przez danego przedsiębiorcę na terenie Suwałk.

Przypominamy, że kandydatów do nagrody mogą zgłaszać wszyscy: osoby fizyczne, organizacje i instytucje społeczne, kulturalne, sportowe, gospodarcze i inne podmioty.

Wnioski można nadsyłać drogą elektroniczną na adres: ktp@um.suwalki.pl lub składać w Kancelarii Ogólnej Urzędu Miejskiego w Suwałkach przy ul. Mickiewicza 1,  pokój  nr 5.

Pobierz wniosek.

Leave a Reply