Konferencja biznesowa Aż i Tylko Kobieta to wydarzenie dla niezwykłych kobiet biznesu z regionu podlaskiego, które są na różnych etapach rozwoju. Dodatkowo jest też inspiracją dla kobiet niezdecydowanych lub zdemotywowanych do działania.

Kobiety mogą wszystko, lecz nadal nie wykorzystują w pełni swojego potencjału. Wciąż stykają się ze stereotypami (które mogą zarówno utrudniać, jak i ułatwiać życie). Nadszedł czas, by stawić czoła tym schematom i zacząć wykorzystywać swój potencjał. Mamy możliwość zajęcia miejsca przywódczyń i liderek w świecie biznesu. Musimy tylko w siebie uwierzyć, odważyć się sięgnąć po to, co nasze, próbować. Dajmy sobie prawo do popełniania błędów, otwórzmy się na to, co nowe, mierzmy wysoko.

– Konferencją chcemy inspirować i zachęcać kobiety do rozwoju zawodowego i osobistego, podejmowania nowych wyzwań oraz realizowania się na stanowiskach kierowniczych. Za każdym sukcesem stoi ogrom pracy. Czas przestać się użalać nad sobą, bo coś nam w życiu nie wyszło. Wszystkim z nas nie wychodzi. Jeśli chcemy być na szczycie, musimy uwierzyć, że możemy na nim stanąć – przekonują organizatorki wydarzenia.

Niestety biznes nie rodzi się z planów i marzeń, a z realnego działania. Konferencja ma, dzięki otwartej debacie i na przykładzie kobiet biznesu, pokazać, że największe ograniczenia tkwią przede wszystkim w nas samych.

Sylwetki kobiet, które będą uczestniczyć w konferencji są doskonałym przykładem, że nie jesteśmy niczym ograniczone i nasze życie jest zależne tylko i wyłącznie od naszych wyborów. Mamy dostęp do edukacji i bezmiaru książek, z których możemy korzystać, by wciąż pogłębiać naszą wiedzę. Wystarczy tylko po nie sięgnąć. Jeśli za pierwszym i drugim razem się nie uda, zróbmy to po raz trzeci i czwarty. Biznes to ryzyko, które trzeba zrozumieć i nie rezygnować po pierwszej porażce. Gdy pogodzimy się z niepowodzeniem, czas zacząć działać. Porażka nie oznacza naszego końca. To po prostu nowy początek, który może przynieść szanse i możliwości. Nie można się poddawać. Zaproszone prelegentki to m. in.: Marta Molska, współwłaścicielka agencji marketingowej DO IT crew sp. z o. o., założycielka portalu Aż Kobieta; prof. Elżbieta Mączyńska – prezes Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego; prof. Ewa Iżykowska-Lipińska – Dyrektor Opery i Filharmonii Podlaskiej; Elwira Horosz –  prezes Podlaskiego Stowarzyszenia Właścicielek Firm KKB, projektantka Mody; Ilona Wakuluk -Dyrektor Podlaskiego Klubu Biznesu.

Wydarzenie zakończy spektakl Aż Kobieta o godz. 18.00.

Konferencja odbędzie się 22 lutego 2020 r. w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania przy ul. Ciepłej 40 w Białymstoku. Partnerem wydarzenia jest Podlaskie Stowarzyszenie Właścicielek Firm Klub Kobiet Biznesu. A Honorowym Patronatem objął wydarzenie Prezydent Miasta Białystok Tadeusz Truskolaski oraz Marszałek Województwa Podlaskiego Artur Kosicki.

Informacja na temat kosztów i zasad rejestracji – poniżej.

Konferencja biznesowa Aż i Tylko Kobieta oraz spektakl Aż Kobieta w Białymstoku

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj