Mamy prawdziwą niespodziankę dla fanów „Limp Bizkit„. W środę, 26 lutego o godz. 20.00 (wejście od godz. 18.30) w Kownie wystąpi światowej sławy amerykański zespół rap-metalowo-rockowy. Odległość nigdy nie była dla zagorzałego fana problemem, a że do Kowna dojazd jest dobry, to w Zalgiris Arena mogą pojawić się prawdziwe tłumy.

Zespół zyskał ogromną popularność, łącząc elementy rocka, metalu i hip-hopu w swojej twórczości. Ta energia nie zanika – „Limp Bizkit” wstrząśnie Kownem podczas swojego show. Zespół słynie z energicznych występów na żywo. Dzięki wyszukanemu wyglądowi Wesa Borlanda (gitara), eksperymentom dźwiękowym zespołu i ekspresyjnej komunikacji Freda Dursta (wokal) z publicznością, każdy występ jest nieprzewidywalny, niesamowity i niezapomniany.

„Limp Bizkit” zyskał sławę dzięki koncertom z KoRnem, ale na światowy sukces członkowie grupy zapracowali sami. Na swoim koncie mają wiele albumów z entuzjazmem przyjętych przez publiczność. Muzycy formacji występowali z wieloma artystami. Fred Durst współpracował z Run-D.M.C., Method Manem i Red Manem, i można go usłyszeć w utworach „Follow the Leader” KoRna i „All in the Family”. Wystąpił także w piosence na debiutanckim albumie Soulfly. Wes Borland współpracował z The Crystal Method, Filter, Combichrist itp. DJ Lethal ma najszersze spektrum współpracy, zaczynając od własnego zespołu House of Pain i wielu innych, takich jak Everlast, Sugar Ray, Sepultura, Biohazard, Rob Zombie, Kurupt, Evanescence.

Koncert w Kownie to nie lada gratka, aby usłyszeć na żywo „Limp Bizkit”. Zespół zagra swoje największe hity – nie zabraknie m.in. „Nookie”, „Break Stuff”, „Take a Look Around”, „My Generation”, „Rollin’”, „My Way”, czy „Behind Blue Eyes”.

Więcej informacji o koncercie na portalu Facebook.

Tu kupisz bilety na koncert w Kownie.

Konkurs i mapka dojazdu do Zalgiris Arena poniżej.

Jak dojechać na miejsce koncertu?

Dzięki uprzejmości organizatora koncertu – agencji Star Booking, czytelnicy portalu „Niebywałe Suwałki” mogą wygrać dwa podwójne zaproszenia na koncert LIMP BIZKIT w Kownie. Wystarczy do 15 lutego do godz. 20.00 wysłać do nas maila na adres: redakcja@niebywalesuwalki.pl z odpowiedzią na pytania: Jaki projekt artystyczny połączył jednego z muzyków Limp Bizkit i A Perfect Circle? Jaki był jego efekt? Zwycięzców wylosujemy. Zaproszenia wygrywają: Michał Grądzki i Małgorzata Maczek. Dziękujemy wszystkim za udział i życzymy powodzenia w kolejnych konkursach!

Koncert zespołu “Limp Bizkit” w Kownie

Leave a Reply