W geście solidarności z polską służbą zdrowia firma Recman przekaże 30% z obrotu produktów z nowej kolekcji w sklepie internetowym Recman.pl na rzecz ogólnopolskiej zbiórki dla służby zdrowia organizowanej przez Fundację Siepomaga.pl.

– Chcemy dołożyć swoją cegiełkę do tej szlachetnej zbiórki – mówi Roman Tulwin, prezes i założyciel firmy Recman. – Aby spowolnić postęp pandemii, musimy działać solidarnie i odpowiedzialnie. Wspierając tę zbiórkę, pomożemy zebrać środki na wyposażenie oddziałów zakaźnych oraz wszystkich placówek medycznych, które działają na rzecz walki z pandemią. Wszyscy powinniśmy pomagać lekarzom i pielęgniarkom, których praca jest obecnie nieoceniona – dodaje Roman Tulwin.

Recman to kolejna marka obok 4F, Kazar czy CCC, która angażuje się do walki z koronawirusem. – Cieszy nas fakt, że w tak trudnej sytuacji potrafimy zjednoczyć się we wspólnym celu. Takie działania pokazują, że w dobie kryzysu jesteśmy razem i myślimy o wspólnej przyszłości. To niezwykle istotne w tym trudnym dla wszystkich czasie. Dbajmy o bezpieczeństwo swoje i swoich bliskich – mówi Roman Tulwin.

Firma Recman od zeszłego tygodnia dostosowała swoją szwalnię i szyje maseczki bawełniane na potrzeby szpitali.

Dodaj komentarz