Zastanawiasz się nad wyborem swojej drogi zawodowej? Myślisz poważnie, aby związać się z mundurem żołnierza Wojska Polskiego? Dobrze trafiłeś.

Z końcem czerwca br. rusza kolejny etap kampanii „Zostań żołnierzem Rzeczypospolitej”. Polska armia staje się liczniejsza, dlatego głównym celem kampanii jest zachęcenie młodych ludzi, by planując swoją przyszłość, wzięli pod uwagę możliwość dołączenia do żołnierzy Wojska Polskiego. Przedstawiciele Wojskowej Komendy Uzupełnień w Suwałkach, żołnierze suwalskich jednostek wojskowych oraz podchorążowie uczelni wojskowych spotkają się z mieszkańcami Suwałk, Sejn i Augustowa. Będą zachęcać, wspierać i doradzać. Powiedzą co zrobić, żeby zostać żołnierzem naszych Sił Zbrojnych. Wszyscy otrzymają foldery i ulotki.

O potrzebach polskich Sił Zbrojnych mówi się wiele, warto jednak zwrócić uwagę na korzyści, jakie niesie służba wojskowa. Są to: stałość i pewność zatrudnienia, możliwość zdobycia specjalistycznych kwalifikacji, atrakcyjne wynagrodzenie oraz perspektywy rozwoju zawodowego i osobistego.

W wojsku możesz wykorzystać swoje kwalifikacje, zdolności i wykształcenie. Służba jest także okazją do zdobycia nowych doświadczeń i kwalifikacji. Możesz sprawdzić siłę swojego charakteru oraz realizować plany zawodowe i ambicje. Masz niepowtarzalną szansę, by spotkać ludzi myślących tak jak Ty, ludzi aktywnych, pełnych pasji.

Spotkania z potencjalnymi ochotnikami do wojska w najbliższym okresie odbędą się:

30.06-01.07.2020 r. w godz. 9.00-14.00 – na placu przed Powiatowym Urzędem Pracy w Sejnach;
03.07.2020 r. w godz. 12.00-18.00 – na ulicy Chłodnej (deptak) w Suwałkach;
14-15.07.2020 r. w godz. 11.00-18.00  – w parku miejskim przy ul. Rynek Zygmunta Augusta i w rejonie amfiteatru nad jez. Necko w Augustowie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj