Czesław Mozil wystąpi w Lofcie 1898

0
110
Fot. źródło: oficjalny fanpage Czesława Mozila

Czesław Mozil ponownie w Suwałkach – 7 listopada o godz. 20.00 artysta wystąpi w Hotelu Loft 1898.  Będzie to połączenie monodramu, stand-upu i koncertu.

Bilety w cenie 50 zł do kupienia na www.czeslawspiewa.kupbilecik.pl oraz w Hotelu od 5.10. W naszym konkursie można wygrać zaproszenie dla 2 osób na ten program. Wystarczy do 15 października do godz. 20.00 wysłać do nas mailem: redakcja@niebywalesuwalki.pl odpowiedź na pytanie: Czesław Mozil jest również aktorem dubbingowym. W jakim filmie stworzył najbardziej rozpoznawalną postać? Zwycięzcę wylosujemy. Zaproszenie wygrała Katarzyna Kowalewska.

Czy bycie alternatywnym artystą daje popularność wśród dresiarzy? Polska widziana z perspektywy podwójnego emigranta, żyjącego między Danią a krajem nad Wisłą, kochającego absurdy obu tych państw i patrzącego na wszystko z humorem. Historie z życia opowiedziane za pomocą największych hitów Czesława. Przewrotna, słodko-gorzka i bardzo zabawna opowieść o patriotyzmie, emigracji i ojczyźnie, a także o codziennym życiu popularnego artysty.

Uwaga, liczba miejsc ograniczona!

Leave a Reply