Prezydent Suwałk ogłasza szóstą edycję konkursu na najlepszą pracę dyplomową o tematyce związanej z Miastem Suwałki. Celem konkursu jest nagrodzenie autorów najlepszych prac o mieście w trzech kategoriach: praca licencjacka i inżynierska, praca magisterska i praca doktorancka. Do konkursu można zgłaszać prace w dziewięciu obszarach tematycznych: gospodarka i rozwój, ekonomia i finanse, edukacja, sport, ochrona środowiska, kultura, turystyka, problematyka społeczna i promocja miasta.

W konkursie może wziąć udział każdy absolwent wyższej szkoły publicznej lub prywatnej z kraju lub z zagranicy, który obronił pracę dyplomową w 2020 roku.

Na zgłoszenia Biuro Prezydenta Miasta czeka do 15 marca 2021 r. Prace wraz z dokumentami, których wykaz znajduje się na stronie Urzędu Miejskiego w Suwałkach  należy składać w Kancelarii UM przy ul. Mickiewicza 1.

Pula nagród wynosi 10 tys. zł. Za najlepszą pracę doktorancką można otrzymać 5 tys. zł, za pracę magisterską – 3 tys. zł, a za licencjacką – 2 tys. zł.

Nadesłane prace oceni Komisja Konkursowa złożona m.in. z naczelników wydziałów Urzędu Miejskiego w Suwałkach. Zwycięzców szóstej edycji konkursu poznamy do 31 maja 2020 r.

Leave a Reply