Suwałki są bluesowe i pogodne. To wie każdy fan muzyki i miłośnik pięknych krajobrazów. Ale czy są romantyczne i mają klimatyczne atrakcje przyciągające zakochanych? Most Miłości? Ławka Zakochanych? Alejka Pocałunków? Jeśli masz pomysł na takie miejsce, weź udział w walentynkowym konkursie Suwalskiego Ośrodka Kultury.

Fot. Sławomir Potocki, www.electronics-media.pl

SOK zaprasza wszystkich zakochanych, również zakochanych w Pogodnych Suwałkach, do walentynkowej zabawy. Wskażcie klimatyczne miejsce w mieście nad Czarną Hańczą, gdzie można świętować romantyczną rocznicę, wyznać miłość, oświadczyć się, zaręczyć się, czy po prostu spotkać się w romantycznej atmosferze.

Spośród nadesłanych propozycji SOK nagrodzi te trzy, które zdobędą najwięcej reakcji „love” na fanpejdżu ośrodka. Kto wie, być może w przyszłości w jednym z tych miejsc powstanie kolejna suwalska atrakcja przyciągająca nie tylko zakochanych, ale i odwiedzających miasto turystów. Znacie takie miejsce?

SOK zapowiada też drugi konkurs dla tych, którzy swoje uczucia chcieliby wyrazić na piśmie.  – To będzie błyskawiczna zabawa w składanie i łamanie słów. Miłosna fraszka albo wierszowany rebus czy zagadka, która wzbudzi największe uznanie i zdobędzie najwięcej fejsbukowych serduszek, zostanie nagrodzona walentynkowym pakietem dla dwojga – mówi Agnieszka Małka z SOK.

Oba konkursy odbędą się w walentynkową niedzielę, 14 lutego. Wyniki poznamy 16 lutego. Warunkiem wzięcia udziału w walentynkowych zabawach SOK jest zapoznanie się z regulaminem konkursów oraz wypełnienie formularza zgody na przetwarzanie danych osobowych. Szczegóły na stronie internetowej Suwalskiego Ośrodka Kultury oraz na fejsbukowym profilu ośrodka.

Leave a Reply