Podczas rozgrywek Enea Polish Open 21 by Victor srebrny medal zdobyła Anastasiya Khomich (SKB Suwałki) wspólnie z Zuzanną Jankowską (ABRM Warszawa) w grze podwójnej pań. Z kolei brązowy medal wywalczył Przemysław Szydłowski w grze podwójnej panów, wspólnie z Robertem Cybulskim.

W miniony weekend w Gnieźnie odbył się największy turniej badmintona w Polsce. Ponad trzystu zawodników walczyło o punkty do światowego rankingu i kwalifikacje na igrzyska olimpijskie.

W finale gry podwójnej zameldowała się para deblowa kobiet w składzie: Anastasiya Khomich (SKB Suwałki) i Zuzanna Jankowska (ABRM Warszawa), która to w finale musiała uznać wyższość zawodniczek z Turcji. Panie przegrały 0:2 (11:21, 12:21) i wywalczyły srebrne medale.

Brązowy medal Polish Open zdobył zawodnik SKB Suwałki – Przemysław Szydłowski w grze podwójnej mężczyzn wspólnie z Robertem Cybulskim. Panowie w półfinale zostali pokonani przez debel Azjatów: MAN Wei Chong/Kai Wun TEE (Malezja).

Suwalska badmintonistka, jako jedna z dwóch Polek zameldowała się na Polish Open w turnieju głównym. Dopiero w walce o ćwierćfinał uległa badmintonistce ze Słowacji, Martinie Repiskiej.

Fot. źródło: SKB Suwałki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj