Startuje Ogólnopolska zbiórka dla bezdomnych zwierząt organizowana przez akcję Karmimy Psiaki we współpracy z Fundacją PSH Lewiatan. W akcji weźmie udział 335 sklepów PSH Lewiatan w całej Polsce. Wsparcie zostanie udzielone również Towarzystwu Opieki nad Zwierzętami w Polsce Oddział w Suwałkach.

Fundacja PSH Lewiatan. Blisko Twoich potrzeb i Fundacja Sarigato, organizator akcji Karmimy Psiaki, łączą siły, by pomóc bezdomnym zwierzakom. Przez cały miesiąc będą prowadzić zbiórkę funduszy na rzecz 18 wybranych schronisk zlokalizowanych w całej Polsce. W akcji weźmie udział 335 sklepów PSH Lewiatan w całej Polsce.

Od poniedziałku, 25 października do środy, 24 listopada będzie można przekazać darowiznę na bieżącą działalność osiemnastu schronisk i placówek opiekujących się zwierzętami. Środki będą wydatkowane zależnie od potrzeb zgłaszanych przez schroniska, m.in. na zakup karmy, niezbędnego wyposażenia czy finansowanie leczenia zwierzaków.

– Zima to najtrudniejszy czas dla czworonogów przebywających w schroniskach. Potrzeby placówek są ogromne i bardzo zróżnicowane. Brakuje dosłownie wszystkiego m.in. karmy, szczególnie tej specjalistycznej czy ciepłych legowisk a także funduszy na opiekę weterynaryjną – mówi Iwona Duda z Fundacji Sarigato. W odpowiedzi na ten problem powstał pomysł zorganizowania zbiórki pieniędzy na rzecz bezdomnych zwierzaków. Zebrane środki pozwolą zaopatrzyć psiaki i kociaki w zapas jedzenia i niezbędne wyposażenie.

Pomagaj online lub offline

Dzięki inicjatywie Fundacji PSH Lewiatan. Blisko Twoich potrzeb i Fundacji Sarigato łącznie osiemnaście organizacji ma szansę otrzymać pomoc. Akcję można wesprzeć na kilka sposobów.

Czworonogi można wspierać, wrzucając datek do puszek rozmieszczonych w wybranych sklepach sieci Lewiatan lub online, wpłacając darowiznę na https://zrzutka.pl/z/lewiatan-pomaga-bezdomniakom. Pełna lista 335 zaangażowanych w akcję placówek jest dostępna na stronie karmimypsiaki.pl/lewiatan. Każdy z nich zbiera środki na wybrane przez siebie okoliczne schronisko dla bezdomnych zwierząt.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj