W tym roku będzie to już trzeci teledysk – efekt pracy i zaangażowania uczniów, nauczycieli, firm – sponsorów i przyjaciół Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 1 w Suwałkach. Tematyka, a jakże – świąteczna! Rezultat zobaczymy już w tym tygodniu.

Podobne działania artystyczno-muzyczne uczniowie, „Muzyczni-Fantastyczni” i nauczyciele Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 1 w Suwałkach zrealizowali z okazji Dnia Nauczyciela i Święta Niepodległości. Na początku przyszłego roku zapowiadają kolejną odsłonę akcji – karnawałową. Wcześniejsze realizacje można obejrzeć tutaj.

W poniedziałek, 13 grudnia w SOSW nr 1 – na planie teledysku – gościli m. in.: siatkarze drużyny Ślepsk Malow Suwałki, tancerze Zespołu Pieśni i Tańca „Suwalszczyzna”, przedstawiciele Kuratorium Oświaty w Białymstoku Delegatury w Suwałkach, firm „Elektromil” i Porta Drzwi, a także Urzędu Miejskiego – zaproszenie przyjął także Roman Rynkowski, zastępca prezydenta Suwałk. Teledysk świąteczny powstanie też dzięki współpracy SOSW nr 1 i Synesthesia Studio Nagrań oraz PSM I i II st. w Suwałkach.

Mówi Beata Zawadzka, zastępca dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Suwałkach:

Fot. Kilka ujęć z planu – Paula Danecka, SOSW nr 1

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj