Na liście Diamentów Forbesa w edycji 2022 znalazło się wiele firm z Suwałk, ale żadna z nich nie uplasowała się tak wysoko jak Code&Pepper. W kategorii firm z przychodami od 5 do 50 mln zł spółka z branży IT zajęła 1. miejsce (i 22. miejsce w zestawieniu ogólnopolskim).

W ubiegłorocznym zestawieniu Diamentów Forbesa z zyskiem 1,26 mln złotych netto firma Code&Pepper znalazła się na 3. miejscu w tej samej kategorii przedsiębiorstw. W edycji najnowszej spółka wykazała, że jej przychody w 2020 roku wyniosły blisko 17 mln zł, czyli o 6 mln więcej niż rok wcześniej. Z kolei zysk wyniósł 2,3 mln zł. Kolejne miejsca w tej kategorii zajmują spółki głównie z Białegostoku, kilka z Augustowa. Są też inne firmy z Suwałk, jak np. KG Polska, która w kategorii firm z przychodami od 5 do 50 mln zł zajęła 20. lokatę, zaś na liście ogólnopolskiej – 816.

W kategorii firm wykazujących przychody na poziomie od 50 do 250 mln zł można odszukać również Meliorex z niewielkiej Szkocji (7. miejsce na liście regionalnej i 202. miejsce na liście ogólnopolskiej) czy Kram (odpowiednio – 21. i 782. miejsce).

W zestawieniu znalazły się firmy, które w trzech ostatnich latach najszybciej zwiększały swoją wartość. Wyeliminowane zostały przedsiębiorstwa znajdujące się w upadłości lub likwidacji.

Łukasz Korol z Code&Pepper o Diamencie Forbesa (audio)

Firma z Suwałk Diamentem Forbesa 2021

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj