Po dwuletniej przerwie powraca Suwałki Miss Run – wyjątkowy bieg kobiet, w którym to nie wynik sportowy jest najważniejszy, a przede wszystkim liczy się dobra zabawa. W tegorocznej edycji wyzwanie podejmą również panowie, którzy po raz pierwszy pobiegną w Suwalskim Biegu z Wąsem. Jednak prawdziwym wyzwaniem będzie Bieg z kobietą na rękach. Jak trudna to sztuka, okaże się już 13 marca nad Zalewem Arkadia.

Suwałki Miss Run to nie tylko bieg główny na dystansie 3,5 km, ale również wzbudzający ogromne zainteresowanie i kojarzony wyłącznie z pozytywnymi emocjami bieg w szpilkach. Tak jak przed przerwą spowodowaną pandemią, w drugą niedzielę marca uczestniczki pobiegną w butach na wysokim, bo co najmniej 8-centymetrowym obcasie, a do pokonania będą miały dystans 100 m.

Najszybsza z biegaczek w biegu głównym otrzyma prestiżowy tytuł Suwałki Miss Run, natomiast zwyciężczyni biegu w szpilkach – tytuł Miss szpilek.

Tak jak przed laty niezwykle wyczekiwanym momentem będą wybory Suwałki Miss Fashion, czyli najciekawszej biegowej stylizacji, a także Suwałki Miss Foto, którą wybiorą przedstawiciele mediów, między innymi redakcja portalu „Niebywałe Suwałki”. Natomiast siła oklasków kibiców, mierzona w decybelach, pomoże wyłonić Miss Publiczności.

Laureatki poszczególnych kategorii, jak również osoby z miejsc II-III, otrzymają atrakcyjne nagrody ufundowane przez organizatora oraz sponsorów i partnerów wydarzenia.

W końcu Panowie też będą mieć swój bieg, przy czym wymagania wobec uczestników planowanego wydarzenia będą wyjątkowe. Pierwszym z nich jest posiadanie wąsów! To jest warunek konieczny, bowiem jego brak będzie skutkował. dyskwalifikacją. Oczywiście, jeżeli ktoś nie zdąży wyhodować naturalnego, to przed startem będzie zobowiązany przykleić sztuczny. Drugim wymaganiem będą silne ramiona. Dotyczy to uczestników „Biegu z kobietą na rękach”, którzy w sprincie z kobietą, niesioną w silnych ramionach, będą musieli pokonać w jak najkrótszym czasie odległość 100 m. Jednak dodatkowym utrudnieniem będzie korona, która nie może spaść z głowy partnerki uczestnika.

Zwycięzca rywalizacji na dystansie 5 km zostanie Misterem Suwalskiego Biegu z Wąsem. Nagrodzone zostaną również miejsca II i III. Sam pomysł na wąs (wyłącznie naturalny) również zostanie nagrodzony tytułem Mister Wąs.

Tuż po wręczeniu nagród odbędzie się sportowy quiz z atrakcyjnymi upominkami, w którym udział będą mogli wziąć wszyscy uczestnicy zawodów, pod warunkiem, że odpowiedzą na jedno z banalnych pytań dotyczących Suwałk i wiedzy powszechnej.

W środę, 9 lutego, punktualnie o godz. 19:00, zostanie uruchomiona platforma www.datasport.pl z zapisami do wszystkich biegów.

W szpilkach i w butach sportowych. Tak biegały uczestniczki Suwałki Miss Run (foto)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj