Kierownikiem Referatu Promocji w Wydziale Obsługi Prezydenta, Komunikacji Społecznej i Promocji Urzędu Miejskiego w Suwałkach został Emil Zagórski, obecny kierownik ds. sprzedaży i marketingu w Hotelu Loft 1898.

Emil Zagórski ukończył studia I stopnia z tytułem zawodowym licencjata w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie na Wydziale Nauk Ekonomicznych na kierunku ekonomia, następnie ukończył studia II stopnia z tytułem zawodowym magistra w Społecznej Akademii Nauk w Warszawie na kierunku Zarządzanie. Nowy kierownik posiada ponad 10-letnie doświadczenie zawodowe, w tym około 8- letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym.

Jak zaznacza komisja – Emil Zagórski podczas rozmowy kwalifikacyjnej wykazał się wiedzą merytoryczną, doskonałą znajomością tematyki objętej ogłoszeniem konkursowym, swobodą w posługiwaniu się językiem angielskim oraz bogatym wachlarzem pomysłów w zakresie promocji miasta Suwałk.

Emil Zagórski był jednym z czterech kandydatów, którzy złożyli swoje podania do konkursu i jednym z trzech, którzy przeszli do etapu rozmów konkursowych. Jedna osoba odpadła z powodów formalnych.

1 KOMENTARZ

Leave a Reply