Suwalski Uczniowski Klub Sportowy Siatkówki oraz Szkoła Podstawowa nr 10 w Suwałkach serdecznie zapraszają chłopców z klas trzecich szkół podstawowych na testy sprawnościowe do klasy sportowej o profilu piłka siatkowa.

Testy odbędą się 8 marca 2022r. o godzinie 16:00 w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 10. Szczegółowe informacje i dokumenty do pobrania dostępne są na stronie internetowej szkoły www.sp10.suwalki.pl

Uczniowie klas sportowych o profilu piłka siatkowa to również zawodnicy Suwalskiego Uczniowskiego Klubu Sportowego Siatkówki. Uczestniczą oni w rozgrywkach organizowanych przez Polski Związek Piłki Siatkowej na arenie wojewódzkiej i ogólnopolskiej we wszystkich kategoriach wiekowych: od minisiatkówki aż do juniora.

Drużyny SUKSS dominują w województwie, a nasi zawodnicy co roku powoływani są do kadr wojewódzkich, oraz narodowych. W ostatnich latach, na arenie ogólnopolskiej, siatkarze zajęli 4 miejsce w Finale Mistrzostw Polski Młodzików oraz zdobyli tytuł Mistrzów Polski w Minisiatkówce chłopców Kinder+Sport. Zawodnicy uczestniczą w obozach sportowych, spotkaniach z ciekawymi i znanymi sportowcami. SUKSS ściśle współpracuje z klubem Ślepsk Malow Suwałki.

Fot. źródło: SUKSS Suwałki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj