Rozdanie nagród obyło się 4 maja podczas dorocznej gali w Białymstoku. Była to 6. edycja Orłów „Wprost” – wręczanych od 2016 roku.

Orły „Wprost” to nagrody dla firm, samorządów, wybitnych osobowości regionów oraz przedstawicieli nauki, medycyny i działaczy społecznych. To bardzo prestiżowe wyróżnienie dla tych, którzy wnoszą szczególny wkład w rozwój gospodarki, regionu i kraju oraz tych, którzy dbają na co dzień o Rzeczpospolitą nie tylko w wielkich dziełach i czynach, ale w drobnych z pozoru decyzjach i działaniach, które ostatecznie tworzą kształt dzisiejszej Polski.

W gali wręczenia nagród Orły „Wprost” 2022 województwa podlaskiego wzięli udział m.in.: Adam Andruszkiewicz, sekretarz stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów; Lech Antoni Kołakowski, sekretarz stanu w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi; Michał Wiśniewski, podsekretarz stanu w Ministerstwie Rozwoju i Technologii; Robert Jakubik, dyrektor Departamentu Oświaty i Polityki Społecznej Wsi Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi; Artur Kosicki, marszałek Województwa Podlaskiego; Kazimierz Gwiazdowski, poseł na Sejm RP; Paweł Wnukowski, radny wojewódzki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj