Reklama

Co tydzień w Rossmannie do zdobycia tysiące voucherów na zakupy

Data:

- Reklama -

W każdą środę około godz. 18:00, w aplikacji Rossmann PL, można wygrać voucher na wybrany produkt. Dzięki „Szybkiej akcji” zapłacisz od kilkunastu do kilkudziesięciu złotych mniej za jeden, konkretny, wskazany artykuł. Liczba voucherów jest limitowana – co tydzień będzie ich kilkanaście tysięcy. Mogą je zdobyć klienci, którzy są w Klubie Rossmann i jako pierwsi się po nie zgłoszą w aplikacji.

Materiał partnera.

Co środę, wszyscy użytkownicy aplikacji mogą uzyskać jeden voucher. W każdym tygodniu oferta dotyczy innego produktu. Wartość vouchera także jest zróżnicowana – od kilkunastu do kilkudziesięciu złotych. Można go wykorzystać podczas zakupów w drogerii stacjonarnej – zarówno przy kasie tradycyjnej jak i samoobsługowej.

Jak zdobyć voucher? Należy zainstalować na swoim smartfonie aplikację Rossmann PL lub – jeśli już ją posiadamy – zaktualizować do najnowszej wersji (od wersji Androida – 5.22.0, od iOS – 5.22.0). Trzeba być członkiem Klubu Rossmann.

Karta z „Szybką akcją” pojawia się w ciągu dnia w każdą środę na głównej stronie aplikacji. Znajduje się na niej przycisk „Chcę to!” – należy go wybrać, a następnie jednorazowo zaakceptować regulamin akcji i ponownie potwierdzić chęć zdobycia vouchera.

Szczegóły akcji umieściliśmy w aplikacji Rossmann PL i na stronie: www.rossmann.pl/regulaminy.

W konkursie portalu „Niebywałe Suwałki” i firmy Rossmann nasi czytelnicy – czytelniczki mogą wygrać 15 zestawów pomadek do ust i podkładów matujących AA Wings of Color (Creamy Care 02 pomadki i podkłady w kolorach: 501, 502, 504). Aby wziąć udział w losowaniu, wystarczy do 13 lipca do godz. 15.00 wysłać do nas mail: redakcja@niebywalesuwalki.pl z hasłem: Szybka akcja Rossmann oraz swoim imieniem i nazwiskiem (nasza redakcja nie zbiera danych osobowych ani maili uczestników konkursów – są to informacje wykorzystywane tylko na potrzeby danego konkursu). Zestawy wygrywają: MARTYNA KISIELEWSKA, Paulina Delegacz, Sylwia Maciejewska, Regina Giedrojć, Emilia Sienkiewicz, ANNA MIEDZIANOWSKA, Wiktoria Sieńko, Natalia Pomian, Maria Świacka, Emilia Wojsław, Sabina Pszkowska, Katarzyna Zawadzka, Natalia Maliszewska, Joanna Borkowska, Marta Jurewicz.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Jesteś w Klubie Rossmann? Zgarnij kupon -50% na produkty Czujesz Klimat?

Od niedzieli trwa w Rossmannie akcja promocyjna -50% na...

Marcin Kydryński kolejnym ambasadorem inicjatywy Czujesz Klimat? Rossmanna. Konkurs – do wygrania paletki cieni

Marcin Kydryński, dziennikarz muzyczny, podróżnik, fotograf, autor książek i...

Artur Rojek ambasadorem inicjatywy „Czujesz Klimat?” Rossmann. Jesteś eko? Możesz wygrać zestawy perfum

Artur Rojek został ambasadorem inicjatywy Rossmanna „Czujesz Klimat?". Artysta...