Reklama

Jesteś w Klubie Rossmann? Zgarnij kupon -50% na produkty Czujesz Klimat?

Data:

- Reklama -

Od niedzieli trwa w Rossmannie akcja promocyjna -50% na produkty Czujesz Klimat?. Każdy użytkownik aplikacji Rossmann PL, który jest członkiem Klubu Rossmann, może aktywować jednorazowy kupon promocyjny. Rabatem objętych jest aż 3,5 tys. produktów. Akcja trwa do środy, 9 listopada, lub do wyczerpania zapasów.

Materiał zewnętrzny.

Aby wziąć udział w promocji, należy być członkiem Klubu Rossmann. Kupon jest jednorazowy. Wyświetla się na stronie głównej aplikacji Rossmann PL, a także w profilu użytkownika.

Rabat 50% nalicza się od ceny regularnej produktu oznaczonego logotypem Czujesz Klimat?. Promocją objęte są pierwsze 2 sztuki tego samego artykułu (posiadającego taki sam numer katalogowy). Każdy kolejny przelicza się wg obowiązującej aktualnie ceny.

Nie ma limitu sztuk produktów podczas jednej transakcji – w koszyku możemy umieścić ich dowolna liczbę. Akcja obowiązuje w drogeriach stacjonarnych (również przy korzystaniu z Rossmann GO) oraz w drogerii internetowej.

Inicjatywa Czujesz Klimat?

Czujesz Klimat? – to pytanie ma nas zachęcić do refleksji: co wspólnie możemy zrobić dla dobra Planety, bo „To, co dobre, dobrze jest robić razem”. Rossmann ułatwia klientom wybór bardziej przyjaznych środowisku produktów oznaczając je w sklepach stacjonarnych logotypem Czujesz Klimat?, a na stronie: www.rossmann.pl oraz w aplikacji Rossmann PL dodając jeszcze piktogramy symbolizujące:

*) naturalny, przyjazny skład
*) dobre dla środowiska opakowanie
*) bardziej zielona produkcja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Marcin Kydryński kolejnym ambasadorem inicjatywy Czujesz Klimat? Rossmanna. Konkurs – do wygrania paletki cieni

Marcin Kydryński, dziennikarz muzyczny, podróżnik, fotograf, autor książek i...

Artur Rojek ambasadorem inicjatywy „Czujesz Klimat?” Rossmann. Jesteś eko? Możesz wygrać zestawy perfum

Artur Rojek został ambasadorem inicjatywy Rossmanna „Czujesz Klimat?". Artysta...

Co tydzień w Rossmannie do zdobycia tysiące voucherów na zakupy

W każdą środę około godz. 18:00, w aplikacji Rossmann...