Reklama

Nie było chętnych do prowadzenia siłowni. Nadal pozostanie w ofercie OSiR-u

Data:

- Reklama -

Termin składania ofert w konkursie na prowadzenie siłowni w budynku pływalni Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach upłynął 4 listopada. Chętnych nie było. Nie oznacza to jednak, że siłownia przestanie funkcjonować.

Pomysł na „przekazanie” siłowni podmiotowi zewnętrznemu był podyktowany szukaniem oszczędności. W rozmowie z naszym portalem Waldemar Borysewicz, dyrektor OSiR-u przyznał, że chodzi głównie o obniżenie kosztów pracowniczych. Do obsługi siłowni przypisane są 4 etaty. – Prywatny właściciel może prowadzić siłownię w weekendy, być w niej obecny nawet po kilkanaście godzin dziennie. Nas, jako jednostkę samorządową, obowiązuje inne standardy związane z wymiarem czasu pracy – tłumaczył wówczas dyrektor.

Podmiot zewnętrzny miał przejąć siłownię wraz z wyposażeniem. Nikt do konkursu nie przystąpił. Ośrodek Sportu i Rekreacji w Suwałkach w związku z tym nadal zamierza w swoich strukturach prowadzić ten obiekt.

Wzrost kosztów ogrzewania i prognozowany, znaczący wzrost cen energii elektrycznej, najprawdopodobniej przełoży się również na wzrost cen karnetów i biletów wstępu.

OSiR szuka operatora siłowni. Powodem pieniądze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Top Liga Masters – nowy rozdział halowej piłki nożnej!

Już w piątek, 1 grudnia o godzinie 18:00 w...

Medale suwalczan na Mistrzostwach Polski Juniorów w Boksie

Pięściarze Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach odnieśli sukcesy...

Czerwiec pędzi na rowerze: OSiR Suwałki promuje aktywność na dwóch kółkach

Czerwiec to idealny czas na wykorzystanie roweru jako środka...