Reklama

Szukają najemcy siłowni i budynku nad Zalewem Arkadia

Data:

- Reklama -

We wrześniu informowaliśmy, że Ośrodek Sportu i Rekreacji w Suwałkach zamierza niebawem ogłosić przetarg na prowadzenie siłowni w budynku pływalni. Tak też się stało. Potencjalni najemcy oferty mogą składać do 4 listopada. To nie jedyny obiekt, którym może zarządzać prywatny podmiot.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Suwałkach ogłosił właśnie konkurs ofert na wyłonienie najemcy lokalu siłowni wraz z wyposażeniem, położonego w budynku Pływalni OSiR oraz przetarg ustny nieograniczony na wynajem lokalu użytkowego wraz z magazynem – wypożyczalnią sprzętu oraz toaletami, położonego przy Zalewie Arkadia.

Firmy zainteresowane „przejęciem” siłowni oferty mogą składać do 4 listopada, zaś magazynem – wypożyczalnią  – do 16 listopada.

Pierwszy przetarg dotyczy siłowni wraz z wyposażeniem, szatniami, toaletami i recepcją. Najemca będzie związany umową z OSiR-em przez 3 lata – czyli od dnia 01.01.2023 roku do dnia 31.12.2025 roku. Przetarg wygra ten, kto zaproponuje wyższą kwotę. Przygotowując ofertę, trzeba wziąć pod uwagę koszty ewentualnego remontu oraz utrzymania siłowni – podmiot będzie płacił za wywóz śmieci, energię, ciepło, zużycie wody itp.

Z kolei firma, która zainteresowana byłaby wypożyczalnią – magazynem, w sezonie za obiekt będzie płacić minimum 2500 zł /m-c netto (od maja do września), a w okresie posezonowym – 500 zł /m-c netto.

Szczegóły można znaleźć TUTAJ.

OSiR szuka operatora siłowni. Powodem pieniądze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Czerwiec pędzi na rowerze: OSiR Suwałki promuje aktywność na dwóch kółkach

Czerwiec to idealny czas na wykorzystanie roweru jako środka...

Stacja Pogodne Suwałki w przyszły weekend!

W ostatni weekend stycznia (28-29 stycznia) Ośrodek Sportu i...

Nie było chętnych do prowadzenia siłowni. Nadal pozostanie w ofercie OSiR-u

Termin składania ofert w konkursie na prowadzenie siłowni w...

OSiR szuka operatora siłowni. Powodem pieniądze

Siłownia znajdująca się w budynku pływalni przy ul. Wojska...