Reklama

Szukają najemcy siłowni i budynku nad Zalewem Arkadia

Data:

- Reklama -

We wrześniu informowaliśmy, że Ośrodek Sportu i Rekreacji w Suwałkach zamierza niebawem ogłosić przetarg na prowadzenie siłowni w budynku pływalni. Tak też się stało. Potencjalni najemcy oferty mogą składać do 4 listopada. To nie jedyny obiekt, którym może zarządzać prywatny podmiot.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Suwałkach ogłosił właśnie konkurs ofert na wyłonienie najemcy lokalu siłowni wraz z wyposażeniem, położonego w budynku Pływalni OSiR oraz przetarg ustny nieograniczony na wynajem lokalu użytkowego wraz z magazynem – wypożyczalnią sprzętu oraz toaletami, położonego przy Zalewie Arkadia.

Firmy zainteresowane „przejęciem” siłowni oferty mogą składać do 4 listopada, zaś magazynem – wypożyczalnią  – do 16 listopada.

Pierwszy przetarg dotyczy siłowni wraz z wyposażeniem, szatniami, toaletami i recepcją. Najemca będzie związany umową z OSiR-em przez 3 lata – czyli od dnia 01.01.2023 roku do dnia 31.12.2025 roku. Przetarg wygra ten, kto zaproponuje wyższą kwotę. Przygotowując ofertę, trzeba wziąć pod uwagę koszty ewentualnego remontu oraz utrzymania siłowni – podmiot będzie płacił za wywóz śmieci, energię, ciepło, zużycie wody itp.

Z kolei firma, która zainteresowana byłaby wypożyczalnią – magazynem, w sezonie za obiekt będzie płacić minimum 2500 zł /m-c netto (od maja do września), a w okresie posezonowym – 500 zł /m-c netto.

Szczegóły można znaleźć TUTAJ.

OSiR szuka operatora siłowni. Powodem pieniądze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Kuchnia Tatarska „U Alika” wśród Najlepszych Restauracji 2024

W Polsce jedzenie jest czymś więcej niż tylko posiłkiem...

Kręć dla Suwałk

Pierwszego dnia wiosny startuje oficjalny Trening do Rowerowej Stolicy...

Przed nami kolejne rozgrywki Top Ligi Masters

Piłka nożna jest nie tylko sportem, ale również mocno...

Top Liga Masters – za nami IX kolejka

Zwycięstwo Skupski Team Sejny po niezwykle zaciętej rywalizacji, waleczność...