Reklama

Jarosław Kaczyński w Suwałkach: Spotkanie nie dla wszystkich, po zamknięciu wystawy z podobizną prezesa (transmisja wideo)

Data:

- Reklama -

Z hasłem „Dobry rząd na trudne czasy” Jarosław Kaczyński odwiedził w sobotę, 5 listopada Suwałki. Spotkanie z mieszkańcami niektórych, głównie starszych suwalczan, rozczarowało – nie weszli do auli Państwowej Uczelni Zawodowej – nie było ich na liście gości.

Wystąpienie Jarosława Kaczyńskiego dotyczyło sytuacji politycznej, gospodarczej, militarnej, planów partii i nadchodzących wyborów. Prezes PiS mówił o potrzebie powołania Korpusu Ochrony Wyborów.

W swojej wypowiedzi J. Kaczyński nawiązał również do wzrostu gospodarczego, podkreślając, że wraz z wysoką inflacją w Polsce nastąpił wysoki wzrost płac. Mówił też, że nie wszystkie regionu rozwijają się równomiernie i w kraju nadal widać zapóźnienia.

J. Kaczyński odniósł się do zarzutów opozycji, twierdząc, że „oni chcą, żeby Polska była przyniemiecką prowincją”. Mówił o tym, że Francja i Niemcy swoją polityką prześladują Polskę (co podsycają zachodnie kłamstwa). Wspomniał o kryzysie inflacyjnym i energetycznym oraz o planach „atomizacji” polskiej energetyki. Nawiązał też do tematu złóż znajdujących się pod Suwalskim Parkiem Krajobrazowym, sugerując, że skoro niezależność surowcowa jest istotna, trzeba ten argument wykorzystać, np. poprzez rozpoczęcie wydobycia rudy żelaza.

W swoim wystąpieniu przestrzegał przed zagrożeniem ze Wschodu – ewentualnością wybuchu wojny, wspominając o ciągłym rozwoju polskiej armii i dozbrojeniu jednostek, co jest priorytetem Prawa i Sprawiedliwości.

Dodał, że liczy, iż społeczeństwo wprowadzane w błąd przez media i opozycję, mimo wszystko nie odda władzy przeciwnikom PiS-u. Podkreślił kilkukrotnie, że PiS uprawia „ciepłą politykę”, dbając o solidarność międzyludzką i wspólnotę narodową. Nie omieszkał również zaznaczyć, że PiS – w odróżnieniu do partii opozycyjnych – dba o demokrację w kraju.

Jarosław Kaczyński w sobotę odwiedzi jeszcze Ełk.

Fot. Niebywałe Suwałki

Wystawa o deep fake’ach i manipulacji została zdjęta. – Komunistyczna cenzura – komentuje autor

Transmisja – fanpage Prawa i Sprawiedliwości

https://www.facebook.com/pisorgpl/videos/502800588553375

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Olbrzymia scena na bulwarach i koncert „Razem dla bezpiecznych granic”. W tle afera wizowa

W niedzielę, 17 września, na bulwarach nad Czarną Hańczą...

To już ostatnie chwile, by zostać studentem!

Do 15 września trwa rekrutacja na studia w Państwowej...

Całkowicie bezpłatne studia blisko domu?

Trwa II tura rekrutacji na studia w Państwowej Uczelni...

Wbicie łopaty pod inwestycję drogową jak wiec przedwyborczy?

W Suwałkach, w sobotę, 5 sierpnia odbyła się uroczystość...