Reklama

Ostatni badmintonowy turniej roku

Data:

- Reklama -

Do środy w podwarszawskim Józefosławiu w Centrum Zdrowia i Sportu LAVO rozegrany zostanie Puchar Polski w badmintonie. Puchar Polski, zaplanowany na 19-21 grudnia, w tym sezonie zmienia swoją formułę (w poprzednim roku rozgrywany był w formule indywidualnej). Zostanie rozegrany w formie znanej z takich turniejów jak Uber Cup oraz Thomas Cup (Drużynowe Mistrzostwa Świata drużyn Męskich i Damskich) – oddzielnie dla kobiet i mężczyzn. To nowość w kalendarzu polskich imprez badmintonowych.

Damska drużyna SKB Litpol – Malow rozegra swoje mecze grupowe z: AZS UM Łódź, OSSM SMS Białystok oraz WWL Badminton Club Grupa Cygan. Pierwszy mecz Suwalczanki rozegrają w poniedziałek o godzinie 15:00 z OSSM SMS Białystok.

Męska drużyna SKB Litpol – Malow rozegra swoje mecze grupowe z AZS AGH Kraków, Beninca UKS Feniks Kędzierzyn Koźle oraz WWL Badminton Club Grupa Cygan.

Drużyny SKB Litpol Malow nie wspomogą zawodnicy zza granicy – Danilo Bosniuk, Michelle Li, Lucas Clearbout oraz Emil Holst.

– Jedziemy na ten turniej, aby dobrze zakończyć 2022 rok. Naszym celem jest zdobycie w obu kategoriach kompletu zwycięstw, jednak wszystko rozstrzygnie się na boisku. Wszyscy zawodnicy są dobrze przygotowani i gotowi do gry na swoim najwyższym poziomie – mówi trener SKB Litpol – Malow, Jerzy Dołhan.

Wszystkie wyniki można śledzić pod adresem: https://pzbad.tournamentsoftware.com/sport/matches.aspx?id=A8F671FA-4FBE-4CD3-BB5E-90A5DB89053B, oraz w mediach społecznościowych SKB Suwałki.

Leave a Reply

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Za nami Lotto Ekstraliga Badmintona

Dobiegła końca 3 kolejka Lotto Ekstraligi Badmintona. Broniący tytułu...

Brąz na koniec roku

W podwarszawskim Józefosławiu w Centrum Zdrowia i Sportu LAVO...

Dwa medale suwalczan podczas Super Grand Prix w Sianowie

Dwa złote medale przywieźli zawodnicy SKB z rozgrywanego w...

SKB Litpol – Malow Suwałki z punktami w Kobierzycach

Tylko 5 i aż 5 punktów wywozi broniący tytułu...
%d bloggers like this: