Reklama

Poczuj karnawał i weselny klimat, wygraj zaproszenie na bal karnawałowy pod hasłem WESELE!

Data:

- Reklama -

Jak to mówią: „W karnawale same bale” – z pewnością, ale nie wszystkie są jak „Sztuczne Wesele” w sali „Wersal” w Suwałkach, które odbędzie się w sobotę, 11 lutego. Będzie co jeść, będzie okazja do dobrej zabawy, bo muzykę zapewni zespół „Rozegrani”. I nie trzeba wręczać „koperty”…

Materiał partnera.

Zabawy karnawałowe przyjmują różne formy – ofert jest co niemiara. Jest w czym wybierać. Mogą to być na przykład: tradycyjne – eleganckie bale, bale z motywem przewodnim lub imprezy maskowe. „Sztuczne Wesele” – co śmiało można rzec – łączy wszystkie te aspekty. Na weselu wypada dobrze się prezentować. Motyw przewodni – to chyba oczywiste! Ale gdzie te maski? No właśnie… Skoro wesele jest udawane, to i młodzi, i goście, i świadkowie muszą zagrać swoje role. A dobra gra aktorska czym niby innym jest, jak nie włożeniem odpowiedniej maski? W przypadku wesela aktorów potrzeba wielu. Główne role nie zostały jeszcze obsadzone. Niebawem poinformujemy o konkursie na Młodą Parę.

Sztuczne, udawane wesela już odbywały się w Suwałkach wcześniej. I nie jest to odosobniony przypadek – takie imprezy stały się wręcz kultowe w Hiszpanii, Argentynie i amerykańskim Las Vegas (faux weddings, fake weddings, falsa bodas). Po latach przerwy ta propozycja – rozpowszechniona lokalnie – w lokalu „Na Starówce” powraca w nowym miejscu – w sali „Wersal”, mieszczącej się przy ul. Młynarskiego 2 w Suwałkach. Pomijając zmianę miejsca, będzie to szósta odsłona takiego balu.

W ofercie tego oryginalnego wydarzenia znajdują się: przywitanie chlebem i solą, toast powitalny, biesiada na całego (a co!), toast przy stole – za drowie Państwa Młodych, pierwszy taniec Państwa Młodych, podziękowania dla rodziców, tort z fanfarami oraz oczepiny.

Zaproszenie obejmuje nie tylko dobrą zabawę i poznanie „nowych krewnych”, ale też: 4 ciepłe posiłki; 8 przekąsek; napoje; kącik kawowy; słodki stół.

Bal odbędzie się w sobotę, 11 lutego (początek o godz. 19.00) w sali WERSAL w Suwałkach (link do mapki). Oprawa muzyczna oraz prowadzenie – zespół ROZEGRANI (link do fanpage;a). Ceny: PIERWSZA pula w cenie 220 zł/osoba dostępna do 15.01.2023 r.; DRUGA pula w cenie 230 zł/osoba dostępna od 16.01.2023 do 31.01.2023 r.; TRZECIA pula w cenie 250 zł/ osoba dostępna do wyczerpania miejsc.

Zaproszenia dostępne w PIWIARNI WARKI w Suwałkach, ul. Chłodna 2, tel. 666-468-842.

Kontakt: Sala WERSAL, Suwałki, ul. Młynarskiego 2, tel. 662-181-662, e-mail: wersal.suwalki@interia.pl.

Fot. Oficjalny fanpage sali WERSAL

Dzięki uprzejmości Organizatora – sali Wersal w Suwałkach, w naszym konkursie do wygrania jest zaproszenie dla 2 osób na bal karnawałowy WESELE. Aby wziąć udział w losowaniu, wystarczy do dnia 24 stycznia do godz. 20.00 wysłać do nas mailem: redakcja@niebywalesuwalki.pl odpowiedź na pytanie: Jakie zabawy weselne lubisz najbardziej i z jakiego powodu? W tytule maila prosimy wpisać: Konkurs SZTUCZNE WESELE – WERSAL, a w treści – prócz odpowiedzi – swoje imię i nazwisko.

Zaproszenie wygrywają: Agnieszka i Paweł Kisiliczuk.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Od makijażu po dekoracje: Trwają targi ślubne

W niedzielę, 26 lutego w sali "Wersal" w Suwałkach...

To będzie zabawa do samego rana

Już na początku marca, tylko w ten jeden wieczór...

Wesele na 100 fajerek? Zobacz, jak było rok temu (foto)

Tańce, śpiewy, maski, bale. Wszystko to masz w karnawale. Mały,...