Reklama

Czy długopisy z logo są passe?

Data:

- Reklama -

To nieprzypadkowe pytanie, bo długopisy, obok smyczy, są bodaj najstarszymi znanymi gadżetami reklamowymi na świecie. Czy to oznacza, że nie warto w nie inwestować? Gdzie szukać innowacji i jak wykorzystać długopisy reklamowe w marketingu swojej firmy?

Materiał partnera.

Niska cena długopisów z logo jako główny atut

Świat gadżetów reklamowych w ostatnich latach rozrósł się do takich rozmiarów, że części odbiorców trudno jest to pojąć. Pojawia się coraz więcej ciekawych i funkcjonalnych propozycji, które po prostu wpadają w oko. To nie znaczy, że klasyczne rozwiązania przestały być interesujące.

Typowe długopisy plastikowe czy metalowe zyskują znacznie w oczach przedsiębiorców ze względu na swoją cenę. Kwota kilkudziesięciu groszy za sztukę powoduje, że w ten typ reklamy możesz zainwestować nie tylko od ręki, ale także na dużą skalę. Taki długopis może być prostym prezentem dla każdego Twojego klienta czy potencjalnego kontrahenta. To także produkt, który nigdy się nie zestarzeje, więc nawet duże ilości takich długopisów zalegające na regałach w Twoim biurze z pewnością prędzej czy później znajdą zastosowanie.

Ekodługopisy reklamowe

XXI wiek to także czas, kiedy bardziej niż kiedykolwiek myślimy o naszym środowisku. Widać to na wielu poziomach. Także wśród gadżetów reklamowych znaleźć można wiele produktów niemal w pełni ekologicznych. Jednymi z nich są długopisy reklamowe, które w wersji ekologicznej mogą być wykonane z kartonu z recyklingu, słomy pszenicznej czy korka. Co ciekawe – użycie naturalnych materiałów wcale nie pogarsza jakości długopisów. Wiele modeli ekodługopisów reklamowych znajdziesz na: https://www.caprea.com.pl/kategoria-produktu/do-pisania/. Także tutaj przekonasz się, że w tej grupie można znaleźć bardzo tanie i solidne egzemplarze.

Z drugiej strony nie tylko cena powinna Cię zaintrygować. Ekologia jest nie tylko modna, ale przede wszystkim ważna dla dużej grupy Twoich potencjalnych odbiorców. Ekodługopis reklamowy dzięki temu może stać się doskonałą formą promocji marki. Twój wizerunek zostanie poprawiony na wielu poziomach: zaznaczysz, że Twoja firma idzie z duchem czasu, podkreślisz swoją troskę o środowisko i po prostu dasz się zauważyć. To ważne elementy skutecznej promocji marki na obecnym rynku.

Długopisy reklamowe – komu rozdawać?

Pracownicy, klienci, a może przechodnie na targach? Kogo najlepiej obdarować długopisem reklamowym? Najważniejszą z tych grup wydają się klienci. Mogą być żywą reklamą Twojej marki i niejako przy okazji wspominać o Tobie przy różnych okazjach. Mówimy tutaj o długopisach reklamowych, a więc produktach o relatywnie niskiej cenie, dlatego możesz pokusić się o rozdawanie ich firmowych wersji także w czasie targów czy rozmów, które nie zakończyły się współpracą czy zakupem. Zajrzyj do naszego tekstu: https://www.caprea.com.pl/dlugopisy-reklamowe-czy-oplaca-sie-rozdawac-je-klientom/, gdzie sprawdzamy dokładniej, czy rozdawanie długopisów klientom się opłaca.

Dobrą grupą docelową będą także sami Twoi pracownicy. Długopisy możesz im rozdać bez okazji, przed świętami czy razem z premią uznaniową. W końcu to ludzie, którzy wiele dobrego mogą powiedzieć o Twojej firmie, a nierzadko bardzo się z nią identyfikują.

Sprawdź również, jak sprawić, żeby kubki reklamowe nie były nudne: https://www.kreatywna.pl/biznes/praca/czy-kubek-reklamowy-musi-byc-nudny-jak-sprawic-zeby-przykuwal-wzrok/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane