Reklama

Elektroniczny nabór do żłobka już za kilka dni

Data:

- Reklama -

Od 1 kwietnia 2023 r. w Żłobku Miejskim w Suwałkach będzie obowiązywał nowy, elektroniczny system naboru dzieci. To dobra wiadomość dla rodziców, którzy szukają miejsca dla swojego maluszka, ponieważ nowoczesny system znacznie ułatwi i przyspieszy proces zapisywania dziecka do żłobka.

Aby zapisać dziecko do Żłobka Miejskiego w Suwałkach, należy wypełnić wniosek o przyjęcie kandydata do żłobka w formie elektronicznej na stronie https://zlobki.vulcan.net.pl/suwalki oraz złożyć dokument wraz z załącznikami potwierdzającymi spełnienie poszczególnych kryteriów naboru w żłobku pierwszego wyboru, w jednym z trzech punktów przyjęć: przy ul. Andersa 10, przy ul. Kamedulskiej 3 lub przy ul. Kościuszki 6, w godzinach 7:30-15:30.

Po złożeniu wniosku w systemie elektronicznego naboru oraz dostarczeniu w ciągu 5 dni roboczych od dnia złożenia wniosku wersji papierowej wraz z załącznikami, dziecko zostaje wpisane na listę kandydatów oczekujących na przyjęcie do żłobka. Po zalogowaniu na konto kandydata w systemie elektronicznym, rodzice będą mieli dostęp do trzech informacji: pozycji na liście oczekujących, liczby punktów za spełnianie poszczególnych kryteriów oraz terminu ważności wniosku.

Warto pamiętać, że rodzice, którzy wcześniej złożyli w Żłobku wniosek o przyjęcie dziecka jedynie w formie papierowej, przed wejściem systemu naboru elektronicznego, są zobowiązani do złożenia go również w formie elektronicznej. W takim przypadku w systemie naboru elektronicznego zostanie zachowana wcześniejsza data złożenia wniosku w formie papierowej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Będzie elektroniczny nabór do żłobka

W Suwałkach, podobnie jak w przedszkolach i szkołach podstawowych,...

Radni zajmą się opłatami za żłobek

Na najbliższej sesji Rady Miejskiej w Suwałkach pojawi się...

Wnioski radnych lepiej słyszalne – nowy harmonogram podczas XVIII sesji Rady Miejskiej

Lutowa sesja Rady Miejskiej rozpoczęła się od zmian w...