Reklama

Grzegorz Krysa zastępcą prezydenta Suwałk

Data:

- Reklama -

Czesław Renkiewicz, prezydent Suwałk, podjął decyzję o powierzeniu Grzegorzowi Krysie stanowiska swojego zastępcy. Funkcję tę wcześniej pełnił Łukasz Kurzyna. Krysa, 54-letni suwalczanin, jest magistrem ekonomii i dotychczas pracował na stanowisku zastępcy dyrektora suwalskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Od 1 kwietnia 2023 r. rozpocznie pełnienie swojej nowej funkcji.

– Już wcześniej zapowiadałem, że będę chciał uzupełnić zatrudnienie na stanowisku drugiego zastępcy po odejściu Łukasza Kurzyny z Urzędu Miejskiego w Suwałkach. Myślę, że doświadczenie Pana Grzegorza Krysy oraz jego wykształcenie pozwolą na dobrą realizację zadań, które będzie nadzorował – informuje Czesław Renkiewicz.

Grzegorz Krysa zapewnia, że będzie starał się zasłużyć na zaufanie mieszkańców miasta oraz nie zawieść zaufania, jakim obdarzył go prezydent Suwałk. – Realizując swoje obowiązki, postaram się działać jak najlepiej potrafię – dodaje Krysa.

G. Krysa jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Ukończył również wiele szkoleń, głównie z zakresu podatkowości. W ciągu ostatnich pięciu lat związany był z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Suwałkach, ale większość swojej kariery zawodowej spędził w Urzędzie Skarbowym w Suwałkach, gdzie awansował z pracownika jednego z działów na Głównego Księgowego Urzędu. Krysa interesuje się geopolityką, polityką gospodarczą, lotnictwem, muzyką oraz sportem. Jest żonaty i ma córkę i syna.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Prezydent Suwałk i zarząd Strefy Ekonomicznej apelują o program pomocowy

Gospodarcza stagnacja i spadek zatrudnienia - to są poważne...

Rozpoczęła się kwalifikacja wojskowa. Komisja w szpitalu

Od dzisiaj do prawie końca kwietnia (I termin) w...

Blues międzypokoleniowy: Znamy wykonawców SBF 2023

W 2023 roku odbędzie się 16. edycja Suwałki Blues...

Za tydzień rozpocznie się rozbudowa Aresztu Śledczego (wizualizacje, audio)

Po zakończeniu planowanej inwestycji w Areszcie Śledczym w Suwałkach...