Reklama

Grzegorz Krysa zastępcą prezydenta Suwałk

Data:

- Reklama -

Czesław Renkiewicz, prezydent Suwałk, podjął decyzję o powierzeniu Grzegorzowi Krysie stanowiska swojego zastępcy. Funkcję tę wcześniej pełnił Łukasz Kurzyna. Krysa, 54-letni suwalczanin, jest magistrem ekonomii i dotychczas pracował na stanowisku zastępcy dyrektora suwalskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Od 1 kwietnia 2023 r. rozpocznie pełnienie swojej nowej funkcji.

– Już wcześniej zapowiadałem, że będę chciał uzupełnić zatrudnienie na stanowisku drugiego zastępcy po odejściu Łukasza Kurzyny z Urzędu Miejskiego w Suwałkach. Myślę, że doświadczenie Pana Grzegorza Krysy oraz jego wykształcenie pozwolą na dobrą realizację zadań, które będzie nadzorował – informuje Czesław Renkiewicz.

Grzegorz Krysa zapewnia, że będzie starał się zasłużyć na zaufanie mieszkańców miasta oraz nie zawieść zaufania, jakim obdarzył go prezydent Suwałk. – Realizując swoje obowiązki, postaram się działać jak najlepiej potrafię – dodaje Krysa.

G. Krysa jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Ukończył również wiele szkoleń, głównie z zakresu podatkowości. W ciągu ostatnich pięciu lat związany był z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Suwałkach, ale większość swojej kariery zawodowej spędził w Urzędzie Skarbowym w Suwałkach, gdzie awansował z pracownika jednego z działów na Głównego Księgowego Urzędu. Krysa interesuje się geopolityką, polityką gospodarczą, lotnictwem, muzyką oraz sportem. Jest żonaty i ma córkę i syna.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Konwencja Razem dla Suwałk Czesława Renkiewicza: Od 45 lat jestem w jednej partii, która nazywa się Suwałki

W czwartek, 29 lutego, w sali konferencyjnej Parku Naukowo-Technologicznego...

W cieniu „Przesmyku Suwalskiego”. Suwałki walczą o konkurencyjność

W piątek, 23 lutego w Suwałkach odbyło się kluczowe...

Kontrowersje wokół nowego logo Suwałk: Mieszkańcy przeciwni zmianom, Miś Uśmich powróci

Sprawa odświeżonego Systemu Identyfikacji Wizualnej Miasta Suwałki, który kosztował...

Wybory 2024: Kto startuje z urzędującym prezydentem Suwałk?

Stoimy przed wyborem nowych przedstawicieli do Rady Miejskiej w...