Reklama

Nadal szukają energetyka miejskiego. To druga próba

Data:

- Reklama -

W suwalskim Ratuszu poszukiwany jest energetyk miejski. Szczegóły oferty pracy są dostępne na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Suwałkach. To drugi konkurs na to stanowisko. W pierwszym zgłaszający się nie spełnili wymogów formalnych.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna między innymi za monitorowanie i kontrolowanie jakości dostawy energii, a także za planowanie i wdrażanie działań mających na celu poprawę wydajności energetycznej. Wymagane jest posiadanie kwalifikacji z zakresu energetyki oraz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Wymagane dokumenty aplikacyjne można składać w siedzibie Urzędu Miejskiego w Suwałkach. Termin nadsyłania aplikacji upływa 7 kwietnia 2023 r.

Energetyk miejski będzie miał szansę pracować w zespole profesjonalistów, którzy zajmują się planowaniem i zarządzaniem inwestycjami miejskimi, w tym w zakresie energetyki. Praca na tym stanowisku to wyzwanie dla osób, które chcą rozwijać swoje umiejętności i zdobywać nowe doświadczenia zawodowe.

Jeśli posiadasz wymagane kwalifikacje i doświadczenie, a także jesteś zainteresowany pracą na tym stanowisku, szczegóły znajdziesz w LINKU.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Poszukiwany Naczelnik w Wydziale Inwestycji Urzędu Miejskiego w Suwałkach

Praca w samorządzie to odpowiedzialne i wymagające zajęcie, zwłaszcza...

Jest praca w Ratuszu. Szukają energetyka miejskiego

Najprawdopodobniej od lutego (ewentualnie marca) w Ratuszu sprawami energii,...

Są wakaty w Ratuszu

W Urzędzie Miejskim w Suwałkach jest praca na stanowisku...

Miasto szuka kierownika Referatu Promocji. Ma to być człowiek – orkiestra

Do 28 stycznia przyjmowane są zgłoszenia na stanowisko kierownika...